Ускладнене сечовипускання

Уролог в МиколаєвіСимптомиУскладнене сечовипускання
Знайдено захворювань: 7. Операцій: 5. Процедур: 1. Діагностичних методів: 13. Питань від пацієнтів: 1.

Вас турбує ускладнене сечовипускання? Не знаєте що це може бути, як лікується, що потрібно обстежити? Грозний чи це симптом? Які потрібно здавати аналізи? Задайте своє питання лікарю на сторіночці онлайн консультації. Детальніше →.

Симптомом якого захворювання може бути ускладнене сечовипускання? Відповідає лікар вищої категорії, уролог Смерницький Володимир Сергійович. Основними захворюваннями, при яких може спостерігатися ускладнене сечовипускання є:

Які потрібно пройти обстеження? Дуже часто для того, щоб поставити правильний діагноз необхідно здавати аналізи і проходити поглиблену діагностику. У своїй практиці я використовую безліч як сучасних методів діагностики, так і консервативного огляду пацієнта. При цьому симптом можуть бути призначені одні з наступних методів діагностики:

– Анализ секрета простаты
– Імуноферментний аналіз
– Аналіз на ПЛР
– Бакпосевы
– Общий анализ крови
– Общий анализ мочи
– УЗД сечового міхура
– Аналіз крові на ПСА

Які процедури і маніпуляції можуть бути рекомендовані? Тут все залежить від діагностованого захворювання. Можливо, що Вам призначать одну з таких процедур:

Які передбачаються операції якщо у пацієнта спостерігається ускладнене сечовипускання? Операція може бути призначена тільки досвідченим лікарем в залежності від конкретного захворювання. Я, як досвідчений хірург, спостерігав, що деяким пацієнтам при даному симптом дійсно необхідні були деякі операції, які я особисто провів:

Питання від пацієнтів про ускладнене сечовипускання

Вопросы от пациентов
Відповіді
Оновлення
Повідомляє
Отвечен
3
12.03.2021
09:26