Пластика крайньої плоті у чоловіків лікування фімозу у Миколаєві

Уролог в МиколаєвіОперацииПластика крайньої плоті у чоловіків лікування фімозу у Миколаєві
Опубліковано: 08.07.2019
Пластика крайньої плоті
4.5 (90.91%) 11 голос[ов]

Якщо Вас зацікавила операція «Пластика крайньої плоті» при фімозі, консультації проводить хірург-уролог в Миколаєві Смерницький Володимир Сергійович, запис за телефонами вказаними в контактах.

Звуження крайньої плоті

Звуження крайньої плоті або фімоз – це часта проблема чоловіків особливо молодого віку. При повному звуженні плоті голівка не відкривається, при частковому, ледве оголюється , утворюючи здавлюючий пасок. Як правило, в домашніх умовах вилікувати фімоз є неможливим. Фімоз лікується лише оперативним шляхом. Практично всім пацієнтам, що мають фімоз, урологи рекомендують операцію «Обрізання крайньої плоті» (вінця голівки). Операція обрізання передбачає повне видалення крайньої плоті, а головка залишається оголеною назавжди.

Деякі чоловіки не бажають бути обрізаними з різних причин сімейних, релігійних, оточення однолітків без обрізання. У таких випадках альтернативою повного обрізання є операція «Пластика крайньої плоті» (препуціопластика, препуціотомія).

Препуціопластика передбачає збереження крайньої плоті, але при цьому головка після операції буде вільно відкриватися.

Препуціопластика

 

Опис операції «Пластики крайньої плоті».

Пластика крайньої плоті, вважається малотравматичною, косметичною операцією і проводиться в амбулаторних умовах поліклініки. Час операції 15-20 хвилин. Статевий член обкладається стерильними серветками і обробляється антисептиками. Перед початком операції уролог, відкриваючи голівку, на дорсальній поверхні знаходить місце, де крайня плоть найбільш звужена, в цьому місці утворюється здавлюючий пасок, і шкіра дещо біліє. Лікар наносить мітки операційним маркером в тому місці, де буде розсікати шкіра. Потім в крайню плоть інфільтраційно вводять анестетик. Плоть береться на затискачі і поздовжньо розсікається, шкіра розходиться в різні боки, значно збільшуючи отвір, і головка вільно відкривається. Потім листки крайньої плоті зшиваються косметичним, саморозсмоктувальним матеріалом, головка закривається, підкладається стерильна пов’язка і операція закінчується. Першу добу після операції, головку бажано закривати, щоб не допустити утворення післяопераційного парафімозу. На другий день під час перев’язки головку оголюють і перев’язують стерильним бинтом. Бажано, щоб рана заживала при відкритій голівці в такому випадку виключається можливість рецидиву фімозу.

В сучасних умовах пластика крайньої плоті може проводитися лазером, радіохірургічним апаратом або коагулятором. Якщо чоловіка крім фімозу турбує коротка вуздечка, то препуціотомію завершують пластикою вуздечки.

Принципи операції

  1. Основним принципом пластики є проведення операції таким чином, щоб після операції не допустити утворення грубого рубця на крайній плоті, інакше простий фімоз перейде в рубцевий і в такому випадку доведеться робити «Кругове висічення крайньої плоті». Під час операції необхідно використовувати тільки якісний, косметичний, абактеріальний шовний матеріал, який не викликає запалення.
  2. Правильно проведена операція повинна виключити розвиток таких неприємних ускладнень, як парафімоз, гематома, набряки, післяопераційну асиметрію крайньої плоті.
  3. Пластика крайньої плоті невелика операція, але вимагає від лікаря точності в діях, досвіду в пластичній урології та мікрохірургії. Якісно проведена операція повинна від самого початку не допустити повторних втручань на крайній плоті. Ціна операції, як правило, невисока.

Операції з пластики крайньої плоті в Миколаєві проводить уролог-андролог Смерницький В.С.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *