УЗД статевого члена у Миколаєві

Уролог в МиколаєвіДиагностикаУЗД статевого члена у Миколаєві
Категории: УЗД і Доплер
Опубліковано: 26.07.2019
УЗД статевого члена
5 (100%) 2 голос[ов]

УЗД статевого членаУЗД статевого члена є одним з найпоширеніших методів діагностики в андрології. Обстеження дозволяє доктору отримати детальну інформацію про стан чоловічих статевих органів. А також зробити висновок про наявність / відсутність патології. Практично завжди УЗД комбінується з доплерографієй.

Ультразвукове дослідження статевого члена дає чітку клінічну картину про стан судин і кровотоку в статевих органах. УЗД, в тому числі багаторазове, – цілком безпечна процедура, яка не впливає на здоров’я чоловіка.

В Україні дана методика обстеження не є широкодоступною. Далеко не всі урологічні клініки мають необхідне оснащення. Але в Миколаєві УЗД статевого члена вийшло на досить високий рівень, пацієнти отримують якісне обстеження в області чоловічого здоров’я. При перших скаргах і супутніх симптомах в сечостатевій системі у чоловіка, фахівці в обов’язковому порядку виписують направлення в клініку, яка має сучасне УЗД обладнання.

Показання

УЗД судин статевого члена допоможе виявити цілий ряд патологій на ранніх і пізніх стадіях захворювання. Саме це є основною перевагою даного виду діагностики. Тільки такий підхід дозволяє швидко встановити причину захворювання. І вчасно почати терапію, яка призведе до повного одужання пацієнта.

Доктора рекомендують УЗД статевого члена, якщо у чоловіка є певні скарги або причини для занепокоєння:

 • Дискомфорт і болі в сечостатевій системі;
 • Дисфункціональні розлади статевого члена (перші прояви імпотенції);
 • Виявлення новоутворень;
 • Характерні запальні процеси в члені;
 • Болі в момент сечовипускання або статевого акту;
 • Укуси комах (тварин) в член;
 • Пошкодження, травми, крововиливи;
 • Патологія судинної системи статевого органу;
 • Варикоз вен сім’яного канатика і яєчок;
 • Вроджені аномалії розвитку, дисфункції;
 • Хвороба Пейроні;
 • Вроджене викривлення члена.
 • Також ультразвукове дослідження статевого члена призначається при підготовці пацієнта до збільшення, подовження і потовщення пеніса.

УЗД статевого члена

Не виключено проходження обстеження в профілактичних цілях. Часто саме так вдається визначити захворювання на початкових стадіях розвитку без наявності симптоматики. Початок лікування на цьому етапі дасть найбільш ефективний результат.

 Для чого проводиться обстеження

УЗД-доплер статевого члена направлено на сканування швидкості припливу / відтоку крові в кавернозних артеріях, стану самих судин. Показники завжди порівнюються з встановленими в медицині нормами.

УЗД чітко вкаже на відхилення за такими нормативними показниками:

 • Підвищена ехогенність тканин члена по УЗД говорить про погіршення кровотоку, можливе запалення кавернозних тіл (каверн) і фіброз;
 • Зміни білкової оболонки по УЗД, наявність фіброзних бляшок, може свідчити про хворобу Пейроні (Фібропластичної индурації статевого члена);
 • Структура печеристих тіл (В нормі – однорідна, в іншому випадку можна говорити про наявність осередкового фіброзу);
 • Патологічні зміни в артеріях члена можуть свідчити про цукровий діабет, атеросклероз, стеноз та інші проблеми;
 • Також по УЗД члена можна виявити патологію вен, у вигляді венозного витоку, яка часто викликає імпотенцію. І тільки операція по лігуванню вен члена, може позбавити від цієї недуги.

Параметри дослідження

УЗД судин статевого члена допоможе визначити діаметр артерій (від 0,2 до 1,4 мм – норма). Якщо відбулося звуження просвіту – це вже патологічний процес (аутоімунного або атеросклеротичного характеру).

Дослідження за допомогою УЗД – для уролога точний спосіб визначити різновид судинної патології у пацієнта. А значить, в недалекому майбутньому він зможе правильно підібрати лікування і усунути проблему з чоловічим статевим здоров’ям.

Доплер, нарівні з УЗД статевого члена, спрямований на оцінку венозного кровотоку. При дослідженні видно, що він порушений, а пацієнт скаржиться на зниження ерекції. Відсутність належного лікування неминуче призведе до імпотенції.

Види діагностики сечостатевої системи у чоловіків

У європейських і американських клініках УЗД статевого члена проводиться кожному пацієнту з проблемою еректильної дисфункції. Сьогодні Україна не відстає в застосуванні ультразвукових методів дослідження, як в практичному аспекті, так і в сфері оснащення медустанов сучасним обладнанням. У місті Миколаїв розроблені інноваційні методики дослідження кровотоку в статевому члені і вдосконалені класичні методи.

Для отримання повної клінічної картини про можливі урологічні захворювання хворого застосовуються кілька видів спеціалізованого УЗД:

 1. Оглядова діагностика – включає візуалізацію судин для визначення стану їх стінок, ширини внутрішнього просвіту. Допомагає знайти атеросклеротичні бляшки. Це УЗД також направлено на визначення в кавернозних тілах площі поперечного зрізу;
 2. Уретрографія полягає в дослідженні сечівника;
 3. УЗД судин статевого члена або доплерографія – метод дослідження вен і артерій члена. Сьогодні, в Миколаєві, така діагностика проводиться на найсучаснішому обладнанні, при цьому не обов’язково створювати штучну ерекцію. Навіть без ерекції на нових сканерах видно клапана вен і зворотний кровотік і не потрібно ніякої інвазивності у вигляді ін’єкцій в член.

У Миколаєві можна зробити УЗД статевого члена і виявити будь-яке захворювання на самих ранніх стадіях. Протипоказань для таких маніпуляцій немає.

Як підготуватися до УЗД члена

Заздалегідь чоловікові готуватися до проведення УЗД статевого члена не треба. Немає необхідності дотримуватися будь-яких дієт, а також попередньо наповнювати сечовий міхур. Єдина обов’язкова опція для пацієнта в ході підготовки – дотримуватися правил особистої гігієни в догляді за статевим членом.

Як проводиться УЗД статевого члена

У всіх медичних центрах України подібна діагностика проводиться за чітко складеним планом. Пацієнту необхідно строго слідувати інструкціям лікаря, виконуючи всі приписи в момент проведення УЗД:

 1. Лягти на спину;
 2. Після нанесення гелю (Чого не варто боятися), за допомогою спеціального апарату проводиться діагностика;
 3. Іноді необхідно привести член в стан ерекції;
 4. Подальше УЗД доктор проводить з наміром визначити наявність деформації пеніса, сили кровотоку, рівня наповнюваності судин і венозної відтоку;

Результати сканування описуються відразу і віддаються на руки пацієнту.

Отримавши всі дані на руки, чоловік повинен пред’явити їх лікарю для якнайшвидшого вивчення і постановки діагнозу.

Якщо у вас з’явилася необхідність проконсультуватися з урологом про стан здоров’я, або ви хочете пройти профілактичне УЗД статевого члена, не зволікайте і не допускайте занедбаності захворювання. Сьогодні існує можливість записатися на прийом онлайн у зручний для вас час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *