Денервация головки полового члена, хирургическое лечение преждевременной эякуляции

Уролог в МиколаєвіОперацииДенервация головки полового члена, хирургическое лечение преждевременной эякуляции
Опубліковано: 01.11.2019
Денервация головки
4.9 (98.33%) 12 голос[ов]

Денервація головки статевого члена

Операція «Денервація головки статевого члена» – це без сумніву унікальна, сучасна, безпечна методика лікування передчасної еякуляції, вона відрізняється від інших методів своєю високою ефективністю і швидким отриманням стабільного результату. Принцип денервації полягає в тому, щоб знизити чутливість головки і домогтися значного продовження часу статевого акту у чоловіків. Цей ефект досягається шляхом розсічення нервів які йдуть під шкірою члена до головки і відповідають за її чутливість. Операція обмежує нестримний потік нервових імпульсів від головки члена, до центрів спинного мозку, тим самим усуває рефлекторне сім’явиверження. Принцип денервації полягає в тому, щоб знизити чутливість головки і домогтися значного продовження часу статевого акту у чоловіків. Цей ефект досягається шляхом розсічення нервів які йдуть під шкірою члена до головки і відповідають за її чутливість. Операція обмежує нестримний потік нервових імпульсів від головки члена, до центрів спинного мозку, тим самим усуває рефлекторне сім’явиверження.

Відео операції по денервації головки статевого члена

Багато чоловіків, які зіткнулися з лікуванням передчасної еякуляції, переконалися в неефективності консервативних методів терапії. Сексологічні та поведінкові методики займають занадто багато часу, вимагають терпіння від статевої партнерки і частих візитів до сексопатолога. Нанесення спрею лідокаїну на головку члена незручно, його необхідно використовувати перед кожним статевим контактом, до того ж може сформуватися невроз, так званий «Лідокаїн-залежний секс». Інгібітори зворотного захоплення серотоніну, антидепресанти (Дапоксетін, флуоксетин, пароксетин) приймати небезпечно у зв’язку з великою кількістю побічних реакцій і ускладнень, описаних в інструкції до цих препаратів. Тим більше антидепресанти, не лікують передчасну еякуляцію, а лише тимчасово продовжують статевий акт, як тільки дія препарату припиняється, швидке сім’явиверження знову повертається. Якщо говорити про мікрохірургічну денервацію, то таке оперативне лікування має великі переваги, в порівнянні з іншими видами терапії ранньої еякуляції.

До переваг денервації головки відносять:

 1. Швидке отримання бажаного результату. Через 2-3 тижні після операції можна починати регулярне статеве життя, тривалість статевого акту буде достатньою для задоволення статевої партнерки;
 2. Після денервації відсутня необхідність в регулярному використанні препаратів (лідокаїну, емли, дапоксетіну), що продовжують час до настання сім’явиверження;
 3. Правильно проведена денервація головки, запобігає поверненню гіперчутливості і розвитку рецидиву;
 4. Головна позитивна сторона оперативного лікування передчасної еякуляції це безпека. Денервація ніколи не порушує приємне відчуття оргазму і ерекції. Навпаки, багато чоловіків відзначають поліпшення статевої функції після операції, це пов’язано з появою повноцінного, яскравого сексуального життя.

Показання до денервації головки статевого члена при передчасній еякуляції

Показання до хірургічного лікування передчасного сім’явиверження:

 • Передчасна еякуляція відбувається у випадку кожного сексуального контакту або ж в більшості випадків;
 • Короткий статевий акт, менше 2-3-х хвилин;
 • Чутливість головки занадто висока;
 • Порушення ерекції на тлі раннього сім’явиверження
 • Позитивний лідокаіновий тест, достовірно подовжуючий час сексу;
 • Статева нейропатія – біль при торканні головки;
 • Також денервація показана, якщо інші методики лікування не допомагають продовжити статевий акт або призводять до негативних наслідків. І важливий момент, операція однозначно показана, якщо у пацієнта відсутнє бажання проходити тривале, неефективне, медикаментозне лікування передчасного сім’явиверження.

У Миколаєві  був вдосконалений класичний метод по денервації головки. Оперативне лікування передчасної еякуляції стало менш травматичним і практично безкровним. Розроблені спеціальні мікропідходи до нервів, які запобігають утворенню великих і грубих рубців.

Пенільну мікрохірургічну денервацію в Миколаєві ми проводимо з таких доступів, як:

 1. Мікророзріз під головкою. Цей метод передбачає розсічення шкіри не більше 2см під вінцем головки, з розрізу виводиться тіло статевого члена і проводиться денервація. Як правило, такий спосіб використовується, якщо пацієнт відмовляється від радіального висічення крайньої плоті (Обрізання) або ж чоловік уже обрізаний. Шов та рубець після операції непомітні;
 2. Циркулярний (Коловий) доступ під голівкою проводиться тільки в тому випадку, якщо денервація поєднується з обрізанням крайньої плоті.
 3. Мошоночний доступ – розсічення шкіри і прилеглих тканин, здійснюється по центральному шву мошонки, забезпечується вільний підхід до нервів пеніса з подальшою нейротомією. Ця методика забезпечує відмінний естетичний результат, післяопераційний рубець не видно, оскільки він прихований швом мошонки.

Як здійснюється хірургічне лікування передчасного сім’явиверження

Хід операції з денервації голівки

Перед процедурою обирається тактика операції, обсяг оперативного втручання і визначається доступ до нервів. Денервацію в Миколаєві ми проводимо амбулаторно, використовуючи аплікаційну, інфільтраційну і провідникову анестезію. Анестетик вводиться під шкіру тонкою, інсулінової голкою. Тому анестезія і операція, абсолютно безболісні. Після знеболювання високочастотним, радіохвильовим апаратом надсікається шкіра, потім здійснюється підхід до нервів і проводиться розсічення нервових стовбурів. Для кращого результату частина нерва видаляється, а його кінці коагулюються. Тоді рана зашивається тонким, косметичним, саморозсмоктуючим матеріалом. Загоєння відбувається протягом 5 днів.

Етапи операції по денервації голівки

В Миколаєві ми успішно впровадили і проводимо денервацію статевого члена, комбінуючи з іншими операціями.

До таких операцій відносяться:

 • Висічення крайної плоті;
 • Подовження вуздечки (Пластика);
 • Лігування глибоких і поверхневих вен члена для поліпшення ерекції (Перев’язка вен);
 • Лігаментотомія (Подовження члена);
 • Пластичні операції на мошонці (Підтяжка, ліфтинг), усунення мошоночного вітрила;
 • Вазектомія (Вазорезекція, стерилізація);

Поєднання денервації з іншими операціями може бути абсолютно різним, це залежить від поставлених цілей, бажання пацієнта і показань.

Після мікрохірургічної денервації голівки, в статевій сфері чоловіка відбуваються такі позитивні зміни:

 1. Головка статевого члена стає нечутливою;
 2. Патологічні імпульси від головки більше не дратують нервові центри в колишньому обсязі, які відповідають за сім’явиверження, і час статевого акту значно подовжується;
 3. Усувається синдром очікування сексуальної невдачі, що тягне за собою появу хорошої потенції;
 4. Після операції секс приносить задоволення обом партнерам, це призводить до зміцнення відносин між чоловіком та жінкою.

Поширені питання про хірургічне лікування передчасної еякуляції, які цікавлять наших пацієнтів:

–  Існує думка «Для того, щоб зробити денервацію члена треба мати постійну статеву партнерку», чи так це?

Щоб провести мікрохірургічну денервацію статевого члена, наявність статевої партнерки необов’язково. Так як багато чоловіків саме через передчасну еякуляцію не можуть знайти собі сексуальну партнерку і для таких чоловіків операція, це єдиний шанс налагодити своє статеве життя.

 – Негативний лідокаіновий тест є однозначним протипоказанням до хірургічного лікування раннього сім’явиверження чи ні?

Фахівці, які займаються оперативним лікуванням ранньої еякуляції, помітили, що навіть якщо лідокаіновий тест негативний, денервація головки допомагає чоловікам впоратися з передчасним сім’явиверженням. Однак відсоток ефективності такої операції нижче, ніж, якби лідокаіновий тест був позитивним.

 – Чи може денервація привести до порушення ерекції?

Денервація ніколи не призводить до еректильної дисфункції, так як розсікаються тільки чутливі нерви статевого члена, які не відповідають за ерекцію. Ті нерви, які відповідальні за ерекцію, під час операції не помітні їх функцію неможливо порушити.

– Які можуть бути ускладнення після денервації голівки і чому вони виникають?

Після операції, може бути, набряк і гематома. Як правило, такі ускладнення виникають в тому випадку, якщо застосовуються застарілі методики денервації або фахівець не володіє мікрохірургічною технікою. Іноді виникає пізнє ускладнення, приєднання інфекції до рани, це пов’язано з порушенням стерильності під час перев’язок, тому після операції лікар завжди повинен призначити антибіотик і навчити пацієнта правильно робити чисті перев’язки.

– Що робити якщо стався рецидив швидкої еякуляції після денервації?

В такому випадку необхідно провести повну, тотальну, підлобкову денервацію статевого члена в області виходу судинно-нервового пучка з видаленням нервів на протязі. Така методика проводиться в важких випадках раннього сім’явиверження.

 – На медичних форумах багато хороших коментарів та відгуків про енервацію головки статевого члена, але іноді зустрічаються негативні відгуки тих пацієнтів, які не досягнули бажаного результату після операції, з чим це пов’язано?

Це пов’язано з тим, що денервація допомагає впоратися з передчасним сім’явиверженням тільки в 95% випадках, для лікування будь-якого захворювання це дуже великий відсоток. Але є 5% чоловіків, яким операція може не допомогти, як правило, в такому випадку пацієнти залишають відповідні відгуки.

 – Чи можна приїхати на денервацію якщо пацієнт проживає не в Миколаєві, а припустимо в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі або в будь-якому іншому місті України? Як записатися на операцію?

Ми проводимо операції пацієнтам з усіх міст України. Записатися можна за телефонами на сайті, а також, використовуючи месенджери (Viber, telegram, whatsApp).

 – Чи можна приїхати на операцію з іншої країни. Як записатися?

Ми проводимо операції іноземцям, запис здійснюється на сайті, за телефонами і по мессенджерам.

 – Чи потрібно після операції перебувати в стаціонарі, та коли можна повертатися додому?

Операція здійснюється амбулаторно, лежати в стаціонарі не потрібно, відразу після операції можна їхати додому.

 – Чи можна після операції кермувати автомобілем?

Після операції можна самостійно вести авто.

 – Коли можна вийти на роботу?

На другий день після операції.

І на завершення статті, потрібно сказати, що хірургічне лікування швидкого сім’явиверження в Україні стає популярним. Тема по «денервації головки» все частіше лунає на регіональних конференціях України в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові а також на багатьох міжнародних з’їздах. Таке лікування дійсно варте уваги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *