Добрий день.
Два місяці назад звернувся в Київський Інститут Урології так як почалися проблеми ерекцією. Там мені зробили доплерографію статевого члену і лікар дав заключення порушення кровоплину в зоні кавернозних артерій за венозним типом (на фото) і сказав, що приток крові нормальний але вона не затримується. Призначили лікування Лодтерапія, УВТ, і фізіотерапія. Особого результату лікування не дало, ерекція залишається слабою. Думаю зробити у вас операцію по видаленню дорсальної вени але сумніваюся, так як відгуки неоднозначні. Хочу спитати чи дуже в мене великий витік крові, по заключенню? Чи операція зможе допомогти і чи варто її взагалі робити? Чи може спробувати ще якесь лікування і як попасти до Вас на консультацію?
Дякую!
У вас веноний витік статевого члена, середньої тяжкості. Лігування глибокої вени статевого члена може допомогти у 80%, є 20 відсотків, що операція не допоможе. Якщо перев’язка вени не допоможе відновити ерекцію, можна буде зробити фалопротезування.