Автор:
Віталік,
Польша
Доброго дня. Не знаю як правильно, хочу проконсультуватися. На мою думку маю слабку ерекцію, час статевого акту становить приблизно 5 хвл, можливо інколи більше. Після закінчення першого разу, не можу другий раз знову зайнятися сексом, чомусь не реагує, не піднімається, не знаю чи це проблема, якщо зачекати деякий час, можна повторити спробу, але буде не така ереція як першого разу, буде більш в’яліший. Дякую за відповідь, вибачте за незручні запитання.
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
Це не є патологією. Така у вас статева конституція. Організму просто потрібно більше часу для відновлення після першого разу.