Лігування вен статевого члена, Лікування еректильної дисфункції у Миколаєві

Уролог в МиколаєвіОперацииЛігування вен статевого члена, Лікування еректильної дисфункції у Миколаєві
Опубліковано: 08.07.2019
Лігування вен статевого члена
5 (100%) 5 голос[ов]

Лигирование вен полового члена

Лігування вен статевого члена – це операція, спрямована на перев’язку глибоких і поверхневих вен пеніса з метою запобігти надмірному венозному витоку крові з члена під час ерекції. Операція може доповнюватися повним видаленням вени. Процедура по перев’язці дорсальних вен члена значно збільшує час і якість ерекції.

Суть операції по лігуванню вен полягає в тому, що приплив артеріальної крові до члена залишається незмінним, а відтік венозної крові блокується шляхом перев’язки вен, такий венозний блок забезпечує досить хорошу пружність члена під час ерекції.

Операція по лігуванню вен пеніса є хорошою альтернативою протезування члена, так як після перев’язки вен члена на відміну від встановлення пенільних імплантів зберігаються механізми власної ерекції.

Операція «Перев’язка вен статевого члена» здійснюється в тих випадках, якщо у чоловіка:

– Еректильна дисфункція (Імпотенція);

– Венозний витік;

– Варикоз на члені;

– Слабка ерекція;

– Необхідно постійно приймати препарати для потенції (Зідена, Сіаліс, Віагра, Левітра);

– Недостатня ерекція для введення члена в піхву;

– Падає член під час сексу;

– Відсутня ранкова ерекція;

– Потрібно регулярно використовувати ерекційне кільце або користуватися вакуумної помпою.

Показання до лігування вен статевого члена

Операція «Перев’язка вен члена» досить добре вивчена і раніше проводилася виключно при веногенній еректильній дисфункції (Венозного витоку). Але сучасна урологія не стоїть на місці і останнім часом з’явилися досить міцні докази того, що лігування вен статевого члена можна вдало застосовувати при інших формах імпотенції пов’язаних із захворюваннями серця і судин, цукровим діабетом, статевою невропатією, порушенням вироблення тестостерону та іншими хронічними захворюваннями чоловічих статевих органів.

Протипоказання до перев’язки вен члена

Протипоказань до лігування вен пеніса не так вже й багато, до них відносяться: будь-які гострі захворювання органів сечостатевої системи, погане згортання крові і психічні розлади.

Обстеження перед операцією

Основним обстеженням перед перев’язкою вен статевого члена є ультразвукове доплерівське картування (Допплер) судин статевого члена і дуплексна ехографія, які проводяться, як в стані спокою, так і при ерекції. Дане дослідження може достовірно дати інформацію про венозний витік. Але останнім часом клінічні спостереження говорять, що навіть якщо Допплер не вказує на венозний  витік, перев’язка вен, все одно буде ефективна у відновленні потенції.

Обстеження перед операцією

Ще залишаються клініки, де для вивчення венозної витоку вдаються до застарілого методу «Ангіографії судин пеніса» (Кавернозографія). Це досить складне інвазивне обстеження, коли в судини пеніса вводять контрастну речовину, тоді за допомогою рентгена вивчають, як кров відливає з члена. Кавернозографія зараз застосовується вкрай рідко через серйозні ускладнення, недостатній інформативності та через свою дорожнечу.

Методика проведення операції «Лігування вен статевого члена» в Миколаєві (Україна)

Операція з перев’язки вен члена є однією з найефективніших методик лікування еректильної васкулогенної дисфункції.

У Миколаєві розроблено декілька видів малоінвазивного лігування вен статевого члена через мікророзріз, які забезпечують швидкий доступ до вен, малу травматичність, відсутність болю і кровотечі. Операція проводиться амбулаторно, протягом 20-30 хвилин, під місцевою анестезією, відразу після процедури можна їхати додому, шви розсмоктуються самостійно через 2-3 тижні.

Види лігування вен члена, які проводяться в Україні (м. Миколаїв).

(Фото на сайт представлено урологом Смерницьким  В.С. з особистого архіву)

  1. Лігування вен через мікророзріз під вінцем головки передбачає розсічення шкіри 2см на тильному боці пеніса, який виводиться в рану, тоді проводиться підшкірний підхід до лобка і перев’язка вен члена. Такий метод цікавий тим, що не залишає видимих рубців і шрамів після операції. Ця методика може доповнюватися повним видаленням дорсальної вени, денервацією головки, обрізанням крайньої плоті і пластикою вуздечки.
  1. Лігування вен статевого члена через мошонку. Одна з останніх інноваційних методик, яка розроблена в Україні урологом Смерницким В.С. (М.Миколаїв). Суть оперативного втручання полягає в тому, що розріз шкіри проводиться по центральному шву мошонки (Лінії Веслінга), це забезпечує легкий підхід до вен статевого члена, які в ході операції перев’язуються та пересікаються. Позитивні сторони такої операції це мікротравматічність та відсутність рубця, так як рубець ховається швом мошонки, у зв’язку з чим, неможливо визначити, що проводилася операція. Перев’язка вен через мошоночний доступ може доповнюватися лігаментотомією, повним видаленням вени, пластикою мошонки і денервацією головки при ранньому сім’явиверженні. Тобто одна операція може забезпечити відновлення ерекції, подовження члена, усунути обвисання мошонки і продовжити статевий акт.

Лігування вен статевого члена через мошонку

  1. Перев’язка вен члена біля лобка. Така методика передбачає розсічення шкіри в парапубікальній (Білялобковій) області з перев’язкою глибокої вени, як правило, без видалення останньої. Після такої операції, на шкірі члена може залишитися невеликий рубець. Потрібно відзначити, що при еректильній васкулогенній дисфункції краще підбирати вищенаведені методики з повним видаленням вени. Така позиція пояснюється тим, що якщо просто перев’язати глибоку вену члена біля лобка, вона рубцюється, склерозується, стає щільним тяжем і може дещо викривляти член, також не виключений больовий синдром при ерекції.

Перев'язка вен члена біля лобка

 

На завершення статті потрібно виділити декілька тез, що стосуються лігування вен члена при еректильній дисфункції:

  1. Щоб не допустити ускладнень і досягти бажаного результату операцію повинен проводити хірург-уролог, який має досвід в області пластичної, судинної і мікрохірургії;
  2. Лігування вен члена більш щадна і менш дорога операція, ніж протезування статевого члена. З усіх оперативних методів, лікування імпотенції краще починати саме з перев’язки вен;
  3. Перев’язка вен статевого члена практично завжди призводить до відновлення потенції;
  4. У процесі однієї операції можна поєднувати лігування вен члена, денервацію головки, колове висічення крайньої плоті, пластику вуздечки, ліфтинг – підтяжку мошонки, лігаментотомію і операцію Мармара;
  5. Сучасна операція з перев’язки вен не потребує стаціонарного лікування і перебування на лікарняному листі. Приїхати на операцію і поїхати можна на власному авто. На другий день після процедури можна виходити на роботу;
  6. Потрібно сказати, що після правильно проведеного лігування вен, хороша ерекція в 90% випадків зберігається назавжди;
  7. Стаття про лікування веногенної еректильної дисфункції написана з урахуванням наукових даних і особистого практичного досвіду.

Огляд з лігування пенільних вен підготував хірург – уролог В.С. Смерницький  м. Миколаїв (Україна).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *