Падає член під час сексу причини методи діагностики і лікування

Уролог в МиколаєвіСимптомиПадає член під час сексу причини методи діагностики і лікування
Знайдено захворювань: 1. Операцій: 0. Процедур: 0. Діагностичних методів: 4. Питань від пацієнтів: 2.

Якщо в статевому житті чоловіка починаються проблеми, це несе масу внутрішніх переживань. Особливо критично, коли пропадає ерекція під час статевого акту. Це означає, що під час сексуальної близькості член раптово втрачає свій тонус і чоловік не може продовжити статевий акт.

Чому так відбувається

Причин, коли при сексі падає член, може бути кілька:

 • Алкогольна або наркотична інтоксикація;
 • Стан хронічного стресу, перевтома і недосипання;
 • Запальні та інфекційні захворювання сечостатевої системи;
 • Гормональні порушення - гіпогонадизм;
 • Судинна патологія - венозна витік або атеросклероз статевих артерій;
 • Синдром очікування невдачі перед статевим актом;
 • Цукровий діабет;
 • Передчасна еякуляція.

Але якою б не була причина, якщо ця проблема з'явилася, не варто покладатися на «саме пройде» або займатися самолікуванням. Нижче ми розглянемо основні клінічні причини, через які втрачається ерекція в самий невідповідний момент, і ви самі переконаєтеся, наскільки різний може знадобитися підхід в лікуванні.

Захворювання та патологічні стани, через які виникає дисфункція ерекції

Вони можуть бути як безпосередньо пов'язаними зі статевою сферою, так і бути системними, тобто зачіпають весь організм в цілому.

Еректильна дисфункція

Це узагальнюючий термін, попередній діагноз, який лікар ставить всім чоловікам, які скаржаться, що у них під час сексу член падає. Після подальшого обстеження цей запис може бути доповнений поясненням причини.

Імпотенція

Це еректильна дисфункція, яка проявляється повною відсутностю ерекції, або досить сильним її погіршенням. В цьому випадку, навіть якщо чоловік відчуває яскраві емоції, бажання, потяг до жінки ерекція залишається слабкою.

Венозний витік статевого члена

В даному випадку пропадає ерекція через те, що кров, відтікає по венах швидше, ніж притікає по артеріях, через це тиск в члені падає, відповідно слабшає потенція.

Це може бути наслідком порушення функції статевих вен (Розширення, в'ялість, атонія), неправильної роботи клапанного апарату, який утримує кров в члені при ерекції. Причиною венозного витоку може бути погана спадковість, варикозна хвороба, надмірна сексуальна активність, використання ерекційних кілець, екстендерів, стретчерів, а також тренування по методу «Джелкінга».

Венозная утечка полового члена

Атеросклероз судин статевого члена

Це патологічний стан характеризується порушенням прохідності кровоносних судин в усьому організмі, в тому числі і в члені. Тому навіть якщо член наповнюється кров'ю, то падає в процесі сексу, або ж ерекція недостатня для здійснення повноцінного коїтусу.

Атеросклероз сосудов полового члена фото

Синдром очікування сексуальної невдачі

Це суто психологічний стан, який провокує психосоматичні прояви. У цьому випадку (як правило, після травмуючого досвіду статевої близькості) чоловік не в змозі сексуально розслабитися, його рівень стресу критично високий. Як підсумок, очікування сексуальної невдачі призводить до того, що падає член під час сексу.

 Цукровий діабет

Це захворювання позначається на всіх сферах життя людини. Оскільки при діабетичних станах йде суттєве порушення нормальної циркуляції крові в капілярах, і член падає в процесі сексу. Тому важливо не тільки стежити за здоров'ям в області малого тазу, а й за загальним станом організму.

Хронічний простатит

Запалення передміхурової залози - досить поширене явище. Однак зважаючи на особливості характеру, чоловіки не поспішають до лікаря. І тільки коли швидко падає член або починаються інші проблеми, чоловік вирішує звернутися за допомогою. Але запущене, хронічне захворювання дуже важко піддається лікуванню, що ускладнює ефективність терапії.

Гіпогонадизм (Низький тестостерон)

Тестостерон визначає чоловічу стать в принципі. Його недостатня секреція - гіпогонадизм, може призводити до того, що не тільки в процесі падає член, але і взагалі проблема з виникненням ерекції. Помітити це можна і по змінам в зовнішності чоловіка: гірше росте щетина, змінюється силует фігури, з'являється слабкість і пітливість.

Передчасна еякуляція

Це також не дуже приємна проблема. Відразу після сім'явиверження падає член - це нормальний хід подій. Але якщо статевий партнер за короткий час сексу не досяг оргазму, це стає великою проблемою. Причинами передчасної еякуляції може бути і перезбудження, і особливості темпераменту, і фізіологічні порушення.

Як проводиться діагностика

Щоб з'ясувати, чому член падає при сексі, лікар-уролог або андролог може призначити наступні обстеження:

 • УЗД члена, простати і органів калитки, щоб визначити, чи немає патологічних змін в тканинах;
 • Допплерографія судин члена, яка покаже прохідність крові по артеріях і венах;
 • Аналіз на рівень тестостерону;
 • Секрет простати для виявлення простатиту;
 • Глюкоза крові, якщо є підозра на цукровий діабет.

У деяких випадках ситуацію виправити може тільки хірургічне втручання.

Варіанти операцій по відновленню ерекції

 • Лігування глибокої вени статевого члена. В ході операції перев'язується глибока вена члена, відтік венозної крові під час ерекції зменшується, тиск у кавернозних тілах підвищується і у чоловіка з'являється стійка, пружна ерекція;
 • Протезування члена. Дозволяє замінити нефункціонуючі кавернозні тіла пенільними імплантами, які забезпечать наявність постійної ерекції в будь-яких ситуаціях.

Питання від пацієнтів про падає член під час сексу

Вопросы от пациентов
Відповіді
Оновлення
Повідомляє
Отвечен
Яка ціна операції
Ответов: 1, Сообщение от: Смерницький В.С., 03.07.2020 в 08:57
1
03.07.2020
08:57