Біль в члені

Уролог в МиколаєвіСимптомиБіль в члені
Знайдено захворювань: 3. Операцій: 3. Процедур: 0. Діагностичних методів: 5. Питань від пацієнтів: 1.

Вас турбує біль в члені? Не знаєте що це може бути, як лікується, що потрібно обстежити? Грозний чи це симптом? Які потрібно здавати аналізи? Задайте своє питання лікарю на сторіночці онлайн консультації. Детальніше →.

Симптомом якого захворювання може бути біль в члені? Відповідає лікар вищої категорії, уролог Смерницький Володимир Сергійович. Основними захворюваннями, при яких може спостерігатися біль в члені є:

Які потрібно пройти обстеження? Дуже часто для того, щоб поставити правильний діагноз необхідно здавати аналізи і проходити поглиблену діагностику. У своїй практиці я використовую безліч як сучасних методів діагностики, так і консервативного огляду пацієнта. При цьому симптом можуть бути призначені одні з наступних методів діагностики:

– КТ - комп'ютерна томографія
– Магнітно-резонансна томографія
– Общий анализ крови

Які передбачаються операції якщо у пацієнта спостерігається біль в члені? Операція може бути призначена тільки досвідченим лікарем в залежності від конкретного захворювання. Я, як досвідчений хірург, спостерігав, що деяким пацієнтам при даному симптом дійсно необхідні були деякі операції, які я особисто провів:

Питання від пацієнтів про біль в члені

Вопросы от пациентов
Відповіді
Оновлення
Повідомляє
Отвечен
Болить голівка члена
Ответов: 1, Сообщение от: Смерницький В.С., 24.06.2021 в 20:47
1
24.06.2021
20:47