Операція Несбіта, лікування хвороби Пейроні у Миколаєві

Уролог в МиколаєвіОперацииОперація Несбіта, лікування хвороби Пейроні у Миколаєві
Опубліковано: 08.07.2019
Операція Несбіта
5 (100%) 6 голос[ов]

Операція Несбіта (Nesbit) спрямована на випрямлення статевого члена при його викривленні.

Операція Несбіта

Показанням до операції Несбіта

  • Хвороба Пейроні, що супроводжується значним викривленням статевого члена
  • Вроджене викривлення члена
  • Локальний фіброз

Операція Несбіта в класичному варіанті проводиться наступним чином. Під головкою члена скальпелем, по колу розсікають шкіру, яку відводять до основи. Поверхневу і глибоку фасцію розсікають, оголюючи білочну оболонку. Тоді через катетер «метелик» інтракавернозно вводять вазоактивну речовину, створюючи штучну ерекцію. Під час ерекції визначається кут і вираженість викривлення члена. На протилежному боці викривленню в білочній оболонці викрешуються еліпсовидні ділянки, потім отвори зшиваються нерозсмоктувальним  косметичним матеріалом, випрямляючи статевий член. До недоліків операції Несбіта відносять кровотечу, що ускладнює проведення операції, пошкодження судин і нервів, оніміння головки члена. У зв’язку з чим операція Несбіта потребувала модернізації.

В наш час операція Несбіта зазнала деяких змін і проводиться в більш сучасній модифікації, яка називається «Лігатурна плікація білкової оболонки». Такий варіант не передбачає вирізання отворів на білочній оболонці. Лігатурна плікація передбачає стягування, гофрування опуклою поверхні білочної оболонки. Під час операції використовується м’яка і при цьому міцна, нерозсмоктувальна, косметична нитка. Після випрямлення статевого члена фасції зшиваються, шкіра члена повертається в початкове положення з накладенням косметичних швів. За бажанням пацієнта операцію Несбіт можна завершити «Обрізанням крайньої плоті (Циркумцизії)». Плікація білочної оболонки має перевагу перед класичною операцією Несбіта, так як, при такому варіанті виключається пошкодження основних судин і нервів.

«Плікація білочної оболонки» етапи операції.

операція Несбіта   операція Несбіта   операція Несбіта

На фото нижче під час операції представлений кривий член до випрямлення і після.

кривий член фото          прямий член фото

Операція Несбіта проходить під загальною або спинномозковою анестезією абсолютно безболісно. Загоєння відбувається швидко. Але статеві контакти рекомендовано починати не раніше, ніж через 4-5 місяців після операції.

Принципи операції

  1. Під час операції необхідно використовувати шовний матеріал, який не порветься при ерекції, і не буде прощупуватися під шкірою.
  2. Після операції чоловік не повинен відчувати дискомфорт під час статевих контактів.
  3. Операція по випрямлянню статевого члена досить складна і клопітка, тому оперуючий уролог повинен мати значний досвід в сфері пластичної мікрохірургії.

Операція Несбіта в модифікації «плікація білкової оболонки» при викривленні члена проводиться в Миколаєві, запис до хірурга – уролога за телефонами в контактах