Пластика вуздечки чоловічого статевого члена у Миколаєві

Уролог в МиколаєвіОперацииПластика вуздечки чоловічого статевого члена у Миколаєві
Опубліковано: 08.07.2019
Пластика вуздечки
4.8 (95%) 8 голос[ов]

Пластика вуздечки проводиться в Миколаєві, запис на операцію за телефонами в контактах.

Молоді люди, що починають статеве життя і чоловіки, що мають регулярні статеві контакти можуть зіткнутися з такою неприємною проблемою, як «Коротка вуздечка».

Пластика вуздечки

Нижче постараюся відкрити вам цікаву інформацію про те, що ж таке вкорочена вуздечка, а також розповісти про класичні і сучасні операції, спрямовані на її подовження.

Нормальная уздечка членаВуздечка – еластична, чутлива складка шкіри, яка з’єднує крайню плоть з головкою члена. Нормальна вуздечка члена має хорошу іннервацію і кровопостачання. У нормі при ерекції вуздечка повинна досить добре розтягуватися, не викликаючи неприємних відчуттів і не перешкоджаючи вільному оголенню головки від крайньої плоті. Якщо ж вуздечка вкорочена чоловік не може жити нормальним статевим життям, так як це спричиняє незручності, дискомфорт і біль під час коїтусу. Крім того коротка вуздечка має властивість розриватися при статевому контакті або мастурбації і викликати сильну кровотечу. Така ситуація закінчується терміновою операцією по ушиванню вуздечкової артерії.  Коротка вуздечка часто призводить чоловіків до такої проблеми, як «передчасна еякуляція». Це пов’язано з тим, що від натягнутої вуздечки в спинний мозок надходить велика кількість патологічних імпульсів, які рефлекторно викликають раннє сім’явиверження. Іноді вуздечка настільки коротка, що її натяг при ерекції тягне головку вниз, викривляючи член і не даючи голівці оголятися.

Рубець на вуздечці. фото

 Коротка вуздечка, фото

 Вуздечка тягне головку донизу. Викривлення члена. фото

Методи лікування

Найефективнішим методом лікування короткої вуздечки є її пластика (френулотомія, Френулопластика). Операція проводиться в амбулаторних (поліклінічних) умовах, стерильно під місцевою анестезією. Залежно від методу, час операції варіює від 5 до 20 хвилин.

Показання до операції

Отже, окремо опишу конкретні показання, при яких необхідна пластика вуздечки:

 • Дискомфорт і біль під час ерекції;
 • Надрив і розрив вуздечки, кровотеча;
 • Рубець вуздечки;
 • Передчасна еякуляція;
 • Викривлення члена.

Пластику вуздечки можна проводити декількома методами.

 • Класичний (традиційний) метод
 • Розсічення вуздечки коагулятором
 • Високочастотна радіохвильова пластика вуздечки
 • Пластика вуздечки лазером
 • Френулектомія

После пластики уздечки крайней плоти, фото,

В класичному варіанті пластика вуздечки проводиться скальпелем, в ході операції вуздечка розсікається, тоді краї шкіри зшиваються косметичним матеріалом. Під час операції необхідно використовувати атравматичний шовний матеріал з антибактерицидними просоченням, це попередить приєднання інфекції до рани, не дасть розвинутися млявим грануляціям з гнійним нальотом і надалі рана загоїться без грубого рубця. В наш час традиційну пластику вуздечки вибирають при широкій, невираженій вуздечці, щоб швами підібрати занадто велику розбіжність країв і створити косметично гарний вигляд. Час такої операції до 20 хвилин, термін відходження шовного матеріалу 10- 20 днів.

Сучасні безшовні методи пластики вуздечки

Пластика вуздечки термокоагулятором – це простий, швидкий і безкровний метод. Під час операції вуздечка натягується і по центру розсікається спеціальним електропінцетом, який тут же спаює судини, не допускаючи кровотечі. Операція абсолютно безболісна і триває 5 хвилин. Рана загоюється протягом 5 днів.

Френулотомія за допомогою високочастотного радіохвильового коагулятора проводиться точно таким же чином, як і при термокоагуляції, але за принципом перетворення хвиль в теплову енергію в тканинах без касання операційного поля. Такий метод виключає біль, опіки і кровотечу. Загоєння рани від 3-х до 5-ти днів.

Пластика уздечки крайней плоти лазером. Фото

Лазерна пластика вуздечки проводиться спеціальним хірургічним лазером. До натягнутої вуздечки підводиться лазерний скальпель і подається випромінювання високої потужності, внаслідок чого відбувається розсікання і подовження вуздечки. Мінус лазерної пластики в тому, що він може залишити термічний опік який довго гоїться.

Френулектомія також є різновидом пластики вуздечки. Операція спрямована на видалення всієї вуздечки і проводиться у в зв’язку з повним рубцевим переродженням вуздечки, а також з наявністю важкого ступеня передчасної еякуляції. Цей вид операції проводиться, як і в першому варіанті, скальпелем вуздечка висікається, а потім краї шкіри головки і крайньої плоті вшиваються косметичним матеріалом.

У нашій практиці ми використовуємо всі види хірургічного подовження вуздечки. Оперативне лікування підбирається кожному пацієнту індивідуально в залежності від вираженості ускладнень і супутніх захворювань.

Принципи операції

 1. Пластику вуздечки повинен проводити хірург-уролог, що володіє достатнім досвідом у мікрохірургії;
 2. При проведенні операції бажано схилятися до сучасних безшовних методів, які дають більш хороші післяопераційні результати і не допускають зайвого утворення рубцевої тканини при загоєнні;
 3. Якщо операція проводиться скальпелем необхідно використовувати косметичний, абактеріцидний шовний матеріал, який не дає післяопераційних ускладнень.

У Миколаєві пластику вуздечки проводить хірург-уролог Смерницький В.С.