Автор:
Олександр,
Украина
Жалобы: Біль в члені
Добрий день, статевий орган не стоїть, зранку також, тільки при великому збудженні, інколи буває нормально, але в цілому погано стоїть. Робив УЗД простати та секрет простати там нічого серйозного.
При ерекції трохи болить вена на початку члена.
Пив ангіострім, єнат, нормовен, пентоксифілін, вітаміни.
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
У даному випадку рекомендую звернутися до уролога і всебічно обстежити статеву систему.