Автор:
Михайло,
Великобритания
Доброго дня!
Мене звати Михайло. Я зараз знаходжуся в Англіії і був би дуже вдячний якби ви відповіли мені на моє наступне питання.
Через те, що я відчуваю дискомфорт і печію при мочевипусканні був змушений піти до місцевого сімейного лікаря. Здав аналіз крові, результати якого я прикріплю нижче. В лікарні мені сказали, що мій рівень специфічного антигену простати в сироватці в нормі. Але я звірив мої результати з тими, які мають бути в моєму віці (мені 22), і наскільки я зрозумів – вони більше норми.
Чи не могли би Ви, будь ласка, подивитися і сказати мені чи в нормі вони чи ні.
Дуже дякую!
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
Ваші результати по антигену в нормі.