Передчасна еякуляція

Уролог в МиколаєвіСимптомиПередчасна еякуляція
Знайдено захворювань: 3. Операцій: 2. Процедур: 0. Діагностичних методів: 10. Питань від пацієнтів: 3.

Вас турбує передчасна еякуляція? Не знаєте що це може бути, як лікується, що потрібно обстежити? Грозний чи це симптом? Які потрібно здавати аналізи? Задайте своє питання лікарю на сторіночці онлайн консультації. Детальніше →.

Симптомом якого захворювання може бути передчасна еякуляція? Відповідає лікар вищої категорії, уролог Смерницький Володимир Сергійович. Основними захворюваннями, при яких може спостерігатися передчасна еякуляція є:

Які потрібно пройти обстеження? Дуже часто для того, щоб поставити правильний діагноз необхідно здавати аналізи і проходити поглиблену діагностику. У своїй практиці я використовую безліч як сучасних методів діагностики, так і консервативного огляду пацієнта. При цьому симптом можуть бути призначені одні з наступних методів діагностики:

– Анализ секрета простаты
– Імуноферментний аналіз
– Аналіз на ПЛР
– Общий анализ крови
– Общий анализ мочи
– Бакпосевы
– УЗД сечового міхура

Які передбачаються операції якщо у пацієнта спостерігається передчасна еякуляція? Операція може бути призначена тільки досвідченим лікарем в залежності від конкретного захворювання. Я, як досвідчений хірург, спостерігав, що деяким пацієнтам при даному симптом дійсно необхідні були деякі операції, які я особисто провів:

Питання від пацієнтів про передчасна еякуляція

Вопросы от пациентов
Відповіді
Оновлення
Повідомляє
Отвечен
Швидка еякуляція
Ответов: 1, Сообщение от: Смерницький В.С., 02.02.2021 в 16:33
1
02.02.2021
16:33
Отвечен
3
22.06.2020
07:51