Добрий день.
Мені 17 років, полового контакту з дівчиною не було. Проблема полягає у наступному. Увечері відчув неприємний свербіж в області крайньої плоті. На ранок, трохи з’явилися жовті виділення. Вилучив майже все за допомогою плоті. Вранці при поході в туалет під час сечовипускання був неприємний біль пов’язаний із зудом. Приблизно через 20 хвилин свербіж зник, але ця ситуація мене серйозно налякала. Підозрюю, що це могло виникнути через те, що я погано виправ труси і частина порошку через це потрапила в уретру. Але не виключаю можливості, що це може бути щось серйозніше. Раніше мене теж переслідували проблеми. При відкритті статевого члена я не міг до нього доторкнутися через виникнення неприємних відчуттів, тому намагався не чіпати. У 15 років у мене стався перекрут яєчка, внаслідок чого довелося ампутувати одне яєчко. На даний момент візуальних змін на члені немає. Будь ласка, підкажіть, що це може бути?
Це подразнення уретри порошком.