Добрий день! Буде багато тексту, але можливо ви щось підкажете: мені 35 і почалось все з того, що у мене не получався секс з дружиною, спочатку член вставав, а потім у мене з’являється сильний піт на чолі і інколи з’ являється висипка на тілі, яка дуже свербить і відповідно мій член моментально падав(((( Коли довгий період не має сексу, то дуже сильно болять яєчка і низ живота, інколи навіть неможливо ходити, якщо не получався секс, то приходилось мастурбувати, після цього ставало легше. Сходив до уролога, робив УЗД яєчок і УЗД простати всередині, лікували хронічний простатит і запалення сім’яних міхурців, проходив масаж простати і ударно-хвильову процедуру, і ще багато різних таблеток та уколів. Після того болі зменшились, стали рідшими, але секс вечером не получається, тепер взагалі не встає, а я просто сильно впріваю, інколи получається зранку, але при цьому дуже сильне хвилювання і член дуже чутливий, 30 секунд і я кінчаю((( Нічних, ранкових і спонтаних ерекцій майже немає, рідко вночі, але там навіть не стояк, а більше від того, що хочу в туалет. Перший лікар уролог сказав попити Спулан перед сексом, не знаю чи це нормально в такому віці? Другий лікар виписав мені антидеприсанти і сказав, що більше нічим не може допомогти, що це психологічно((( Боюсь їх пити, бо по відгуках у людей навпаки виникали проблеми з ерекцією після них, як мені бути? Прикріпляю вам фото мого лікування і УЗД. Можливо ви щось зможете мені допомогти)))
1.Соларгін по 1 саше на 100мл.води 1міс. 2.Флуоксетин 20мг 1 раз на добу 6 міс. 3.Прокселан по 1 свічці 20 днів. 4.Семітон по 2капс 2 р.д 3 міс. 5.Детриселект 4000 по 1 капс, 3 міс.
Приймайте загест по 1 таблетці 2 рази на день 2 місяці.