Видалення кісти придатка яєчка у Миколаєві

Уролог в МиколаєвіОперацииВидалення кісти придатка яєчка у Миколаєві
Опубліковано: 08.07.2019
Операція з видалення кісти придатка яєчка
5 (100%) 8 голос[ов]

Видалення кісти придатка яєчка проводиться в Миколаєві, на питання, що вас цікавлять відповідає уролог Смерницький Володимир Сергійович, телефони вказані в контактах.

Кіста придатка яєчка у чоловіків досить поширена патологія і являє собою обмежене скупчення рідини в оболонках, що оточують придаток. Найчастіше кісти придатка розташовуються в області його головки, рідше в тілі і хвості.

Кіста придатка яєчка у чоловіків

Невеликі кісти придатка рідко проявляють себе якимись симптомами і, як правило, є випадковою знахідкою під час проходження УЗД мошонки. Такі кісти не потребують оперативного лікування. Середні і великі кісти придатка яєчка пальпуються під шкірою мошонки у вигляді округлого, еластичного утворення, завдають дискомфорту, болять, мають властивість збільшуватися в розмірах. У таких випадках показана операція «Видалення кісти придатка яєчка».

Причини кісти придатка яєчка:

  • Кісти бувають вроджені;
  • Які утворилися після запалення придатка і яєчка (Орхоепідидиміт);
  • Які утворилися після травм органів мошонки.

Підготовка до операції з видалення кісти передбачає, проходження наступних обстежень:

  • Загальні аналізи сечі і крові;
  • Цукор крові;
  • Флюорографія;
  • УЗД органів мошонки.

УЗД органів мошонки.

Опис операції «Видалення кісти придатка яєчка»

Операція з видалення кісти придатка яєчка проводиться в стерильних умовах, під місцевою анестезією. У насіннєвий канатик, шкіру і корінь мошонки вводиться анестетик. Над кістою придатка роблять невеликий розріз шкіри, доходять до оболонок і розтинають їх. Знаходять кісту, очищують від фасцій і оболонок, потім, не розкриваючи, вилущують її.

Операція з видалення кісти придатка яєчка

Кіста придатка відправляється на гістологічне дослідження. Проводять ревізію рани, ретельний гемостаз, встановлюють дренаж, фіксують до шкіри. Рану вшивають косметичним, антибактеріальним матеріалом, що не залишає рубців. На завершення, на шов накладається асептична пов’язка, хворого транспортують в палату і перші години на пов’язку дають потримати лід, для запобігання набряку і гематоми.

Правильно, проведена операція виключить утворення таких ускладнень, як гематома, нагноєння, рецидив кісти, утворення водянки яєчка та ін.

Як правило, ціна операції видалення кісти придатка яєчка невелика, вартість обумовлюється якістю використовуваного матеріалу.

Успіх операції залежить від досвіду і практики хірурга-уролога, важливу роль відіграє ретельність і скрупульозність у проведенні оперативного втручання.

Питання пов’язані з кістою придатка яєчка можна задавати хірургу-урологу Смерницькому Володимиру Сергійовичу. Запис на консультацію за телефонами в контактах.