Біль в яєчку

Уролог в МиколаєвіСимптомиБіль в яєчку
Знайдено захворювань: 4. Операцій: 3. Процедур: 0. Діагностичних методів: 11. Питань від пацієнтів: 1.

Вас турбує біль в яєчку? Не знаєте що це може бути, як лікується, що потрібно обстежити? Грозний чи це симптом? Які потрібно здавати аналізи? Задайте своє питання лікарю на сторіночці онлайн консультації. Детальніше →.

Симптомом якого захворювання може бути біль в яєчку? Відповідає лікар вищої категорії, уролог Смерницький Володимир Сергійович. Основними захворюваннями, при яких може спостерігатися біль в яєчку є:

Які потрібно пройти обстеження? Дуже часто для того, щоб поставити правильний діагноз необхідно здавати аналізи і проходити поглиблену діагностику. У своїй практиці я використовую безліч як сучасних методів діагностики, так і консервативного огляду пацієнта. При цьому симптом можуть бути призначені одні з наступних методів діагностики:

– Анализ секрета простаты
– Імуноферментний аналіз
– Аналіз на ПЛР
– Бакпосевы
– Общий анализ крови
– Общий анализ мочи
– УЗД сечового міхура
– Метод диагностики

Які передбачаються операції якщо у пацієнта спостерігається біль в яєчку? Операція може бути призначена тільки досвідченим лікарем в залежності від конкретного захворювання. Я, як досвідчений хірург, спостерігав, що деяким пацієнтам при даному симптом дійсно необхідні були деякі операції, які я особисто провів:

Питання від пацієнтів про біль в яєчку

Вопросы от пациентов
Відповіді
Оновлення
Повідомляє
Отвечен
Біль і припухлість яєчка
Ответов: 3, Сообщение от: Смерницький В.С., 11.04.2020 в 22:03
3
11.04.2020
22:03