Кривий член (викривлення статевого члена у чоловіків) симптом, приклади, фото

Уролог в МиколаєвіСимптомиКривий член (викривлення статевого члена у чоловіків) симптом, приклади, фото
Знайдено захворювань: 1. Операцій: 3. Процедур: 0. Діагностичних методів: 2. Питань від пацієнтів: 2.

Вас турбує кривий член? Не знаєте що це може бути, як лікується, що потрібно обстежити? Грозний чи це симптом? Які потрібно здавати аналізи? Задайте своє питання лікарю на сторіночці онлайн консультації. Детальніше →.

Симптомом якого захворювання може бути кривий член? Відповідає лікар вищої категорії, уролог Смерницький Володимир Сергійович. Основними захворюваннями, при яких може спостерігатися кривий член є:

Які потрібно пройти обстеження? Дуже часто для того, щоб поставити правильний діагноз необхідно здавати аналізи і проходити поглиблену діагностику. У своїй практиці я використовую безліч як сучасних методів діагностики, так і консервативного огляду пацієнта. При цьому симптом можуть бути призначені одні з наступних методів діагностики:

– Общий анализ крови

Які передбачаються операції якщо у пацієнта спостерігається кривий член? Операція може бути призначена тільки досвідченим лікарем в залежності від конкретного захворювання. Я, як досвідчений хірург, спостерігав, що деяким пацієнтам при даному симптом дійсно необхідні були деякі операції, які я особисто провів:

Питання від пацієнтів про кривий член

Вопросы от пациентов
Відповіді
Оновлення
Повідомляє