Варикоз вен на члені: ознаки, симптоми, діагностика, профілактика та лікування у Миколаєві

Уролог в МиколаєвіЗаболеванияВарикоз вен на члені: ознаки, симптоми, діагностика, профілактика та лікування у Миколаєві
Категории: Захворювання статевого члена
Опубліковано: 09.07.2019
Вени на члені
5 (100%) 6 голос[ов]

Якщо вас турбують вени на члені, проконсультуватися з цього питання, можна з урологом Смерницьким Володимиром Сергійовичем.

Видимі вени на члені, досить поширене явище у багатьох чоловіків. Вени під шкірою члена можуть бути ледве помітні, виражені або ж значно розширені.

Вени на члені

Вид розширених вен на члені досить сильно турбує чоловіків, так як це виглядає неестетично і непривабливо з точки зору не тільки чоловіків, а й жінок. Через непривабливий вигляд статевого члена, який псують вени, чоловік може соромитися жінок, комплексувати, уникати статевих контактів, все це може привести до синдрому очікування невдачі перед сексом.

Фото розширених вен члена надано на сайт з особистого архіву уролога Смерницького В.С.

Вени на члені в нормі

Нижче наведено фото нормальних вен члена

фото нормальних вен члена

Нормальні вени члена повинні бути практично непомітні і тільки при більш ретельному огляді, вони виглядають як тонкі, сині, іноді звиті прожилки. При ерекції, вени члена, мають властивість дещо набухати і ставати більш помітними, ніж в стані спокою. Вени пеніса не повинні боліти і ущільнюватися, шкіра над ними повинна бути звичайного забарвлення.

Вени статевого члена можуть розширюватися, як внаслідок природних причин, так і в разі патологічних змін. Як правило, розширюються завжди поверхневі вени.

Нормальне, фізіологічне і тимчасове розширення вен може бути пов’язано з такими факторами, як:

– Анатомічна, вроджена особливість будови вен члена, коли вени спочатку широкі і розташовуються досить близько до шкіри. Зазвичай це генетична схильність;

– Розширення вен під час і після статевого контакту, є тимчасовим явищем і пов’язано з підвищеним припливом крові до пеніса;

– Причиною ранкового здуття вен є тривалі і часті нічні ерекції.

Патологічне розширення вен статевого члена може бути пов’язано з такими факторами, як:

– Варикоз вен члена;

– Тромбоз і тромбофлебіт;

– Порушення роботи венозних клапанів;

– Атрофія стінок вен;

– Розширення вен на тлі частого використання ерекційного кільця і стимуляторів потенції;

– Здуття вен члена при приапизмі.

Фото приклади патологічно розширених вен на члені.

Якщо вени на члені розширені, при цьому немає болю, неприємних відчуттів і будь-яких інших змін, такий стан є не тільки естетичним дефектом, він може сприяти появі тромбозу і запаленню вен.

Якщо на тлі варикозу члена стався тромбоз або тромбофлебіт, можуть з’явитися такі симптоми:

– Здуття вен члена;

– Біль в області вен, неприємні відчуття, як в стані спокою, так і при ерекції;

– На дотик вени стають твердими і болючими;

– Шкіра над венами набрякла, колір її може змінюватися, від червоного до, темно-синього;

– Виникають спонтанні ерекції, в запущених випадках відбувається погіршення ерекції;

– Іноді під шкірою відбуваються крововиливи.

Діагностика стану вен на члені

Основним в діагностиці є скарги пацієнта, огляд і пальпація. На додаток уролог призначає УЗД з Допплер дослідженням кровотоку по судинах статевого члена. Після обстежень доктор аналізує отримані дані і визначається з тим, чи є патологія або її немає.

Лікування розширення вен статевого члена в Миколаєві

Лікування розширених вен на члені може бути, консервативним і оперативним

Ефективного консервативного лікування варикозу на члені в даний час, поки що, не запропоновано. Але з метою деякого зміцнення стінок вен можна призначати венотоніки: ескузан, нормовен, флебодіа-600.

Якщо ж стався тромбоз або тромбофлебіт вен члена в такому випадку крім венотоніків, призначаються антикоагулянти. Також можна застосовувати мазі на основі гепарину, гель «Ліотон». При сильному запаленні і больовому синдромі використовуються нестероїдні протизапальні препарати діклоберл, дексалгін, німесулід.

Найефективнішими способами лікування розширених вен на члені є оперативні методики

Показаннями до операції на венах члена є:

– Особисте бажання пацієнта прибрати некрасиві розширені вени, якщо чоловік вважає це неестетичним;

– Варикоз вен члена;

– Тромбоз;

– Тромбофлебіт.

В даний час запропоновано декілька операцій по усуненню розширених вен статевого члена.

Найефективнішими способами лікування розширених вен на члені є оперативні методики

  1. Лігування поверхневих вен члена – методика заснована на перев’язці розширених вен, після чого вони спадаються, атрофуються і губляться в тканинах.
  2. Венектомія (Флебектомія) – видалення розширених або ж тромбованих вен члена на всьому протязі.
  3. Радіохвильова коагуляція вен статевого члена – передбачає локальний вплив на розширену вену струмом і високою температурою. Внаслідок даної методики кров у вені згортається, кровотік по ній припиняється, вена стає тонкою і з часом повністю зникає.
  4. Лазерне видалення розширених вен на члені – принцип операції такий же, як і при радіохвильовому втручанні, тільки операція проводиться лазером.

На відміну від медикаментозного лікування, операції з видалення розширених вен члена швидко і ефективно вирішують проблему. Операція проходить в амбулаторних умовах, абсолютно безболісно, досить швидко протягом 30 -40 хвилин. Після операції не залишається рубців. Більшість чоловіків, після такого втручання, відзначають посилення потенції.

Операцію з видалення вен члена повинен проводити хірург-уролог, який має значний досвід роботи з венами члена і розбирається в генітальній мікрохірургії, дана умова запобіжить можливості появи ускладнень у вигляді кровотеч, гематом, набряків, нагноєнь.

В Україні, всі вище перераховані сучасні методи видалення розширених і уражених вен статевого члена проводить уролог  Смерницький  Володимир Сергійович. Запис на консультацію за телефонами, вказаними в контактах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *