Сині вени на члені причини виникнення та методи лікування

Уролог в МиколаєвіСимптомиСині вени на члені причини виникнення та методи лікування
Знайдено захворювань: 1. Операцій: 0. Процедур: 0. Діагностичних методів: 1. Питань від пацієнтів: 0.

Для будь-якого чоловіка його чоловіче здоров'я - це тема особливих переживань. Зрозуміло що, будь-які зміни у зовнішньому вигляді пеніса насторожують і лякають. Сьогодні ми поговоримо про зміну його судинного малюнка.

Як виглядає проблема?

Іноді чоловік може визначити, що вени на члені стали більш помітними, почали випирати. Такий стан може ввести в оману, переконуючи в тому, що до статевого органу крові приливає більше, а значить ерекція і якість статевого акту буде краще. Однак результат може виявитися не таким приємним - змінені вени можуть боліти, провокувати набряк і заважати нормальному інтимному життю.

Якщо стали видні сині вени на члені, яких ви раніше не помічали, з'явилися болі, то не варто відкладати візит до лікаря-уролога. Він допоможе визначити, чи є проблема і при необхідності призначити адекватне лікування.

Як виглядають нормальні кровоносні судини?

Не варто вважати, що будь-які сині вени - це привід для паніки. В нормі у чоловіка під шкірою може бути видно безліч судин. Деякі з них навіть можуть підніматися над поверхнею. При цьому вони нещільні, легко піддаються натисканню, не викликають хворобливих відчуттів, на них немає вузликів.

Також нормальними можуть вважатися випираючі вени, якщо ця анатомічна особливість була завжди. При цьому колір у них не темний і схожі випираючі судини є по всьому тілу.

Що говорить про проблему?

А ось якщо вени на члені темно сині, торкатися до них неприємно і навіть боляче, це говорить про наявність патології. Також симптомом можуть виявитися потовщення, вузлики в судинах. Більш серйозним симптомом є біль при статевому акті, яка може навіть викликати послаблення ерекції і погіршення якості інтимного життя. Збільшення числа інтенсивно забарвлених судин, коли з'являється багато синіх вен, теж може говорити про проблеми з кровотоком.

Які захворювання пов'язані зі зміною кровоносних судин?

Деякі патологічні стани включають в список симптомів змінені, запалені або збільшені вени на члені. Нижче ми коротко розповімо про кожний з них.

Варикоз вен пеніса

Цей стан зумовлено втратою еластичності стінок вен. Додатковими ознаками такої проблеми є вузлики, болючість вен, зміна кольору шкіри пеніса, вона може ставати більш червоною, навіть бордовою. Коли такі вени лопаються, може виникати підшкірна гематома і кровотеча.

Тромбофлебіт вен члена

Цей стан характеризується не просто збільшенням або зміною кольору судин. Вони запалюються, в області ураження утворюється болюче ущільнення, воно здається гарячим на дотик. Це викликано закупоркою судини і запаленням його стінок. В цьому випадку кровотік може бути порушений, там, де знаходиться область поразки, з'являються сині вени.

Діагностика

Щоб максимально точно скласти клінічну картину, лікар-уролог обов'язково проведе дослідження кількома методами.

Огляд

Доктор повинен візуально і тактильно оцінити стан вен, визначити ступінь ураження, локалізацію. Це дозволить спланувати подальші етапи обстеження. Під час огляду уролог попутно проводить опитування пацієнта, щоб зібрати анамнез і розуміти, чому на члені синя вена і наскільки все серйозно.

Доплерографія вен пеніса

Це дослідження перевіряє швидкість кровотоку в судинах, наскільки швидко кров відводиться. Також з таким дослідженням вдається виявити ділянки, на яких вона проходить повільніше, де її потік ускладнюється.

 УЗД

Ультразвукове дослідження дозволяє визначити ділянки зі зміненою ехогенністю. Такі місця говорять про наявність запалень, тромбів або зміни структури тканин. З його допомогою підтверджуються висновки інших досліджень, визначається наявність порушень не тільки в судинах.

 Методи лікування

Здебільшого сині вени на члені лікуються хірургічним методом. Чим раніше видаляється проблемна ділянка, і усуваються чинники розвитку, тим вище шанси на 100% відновлення статевої функції. Існує три основних види оперативного лікування.

  • Видалення поверхневих вен. Для цього лікар робить невеликий надріз по обидва боки ураженої ділянки. Через них хвора вена витягується, края затискаються;
  • Склерозування вен члена. Лікар заповнює уражені судини спеціальним розчином, який їх склеює, а кровоток відновлюється через здорове русло;
  • Лігування вен пеніса. Лікар перев'язує вену, яка підлягає лікуванню. Це дозволяє змінити кровотік і відновити нормальний кровообіг.

Звертаємо увагу, що будь-які зміни в нашому тілі повинні нас насторожувати. Не варто панікувати, краще запитати фахівця і отримати професійну, а головне своєчасну консультацію.