Пухлина на статевому члені

Уролог в МиколаєвіСимптомиПухлина на статевому члені
Знайдено захворювань: 2. Операцій: 1. Процедур: 0. Діагностичних методів: 1. Питань від пацієнтів: 1.

Вас турбує пухлина на статевому члені? Не знаєте що це може бути, як лікується, що потрібно обстежити? Грозний чи це симптом? Які потрібно здавати аналізи? Задайте своє питання лікарю на сторіночці онлайн консультації. Детальніше →.

Симптомом якого захворювання може бути пухлина на статевому члені? Відповідає лікар вищої категорії, уролог Смерницький Володимир Сергійович. Основними захворюваннями, при яких може спостерігатися пухлина на статевому члені є:

Які потрібно пройти обстеження? Дуже часто для того, щоб поставити правильний діагноз необхідно здавати аналізи і проходити поглиблену діагностику. У своїй практиці я використовую безліч як сучасних методів діагностики, так і консервативного огляду пацієнта. При цьому симптом можуть бути призначені одні з наступних методів діагностики:

– Аналіз на ПЛР

Які передбачаються операції якщо у пацієнта спостерігається пухлина на статевому члені? Операція може бути призначена тільки досвідченим лікарем в залежності від конкретного захворювання. Я, як досвідчений хірург, спостерігав, що деяким пацієнтам при даному симптом дійсно необхідні були деякі операції, які я особисто провів:

Питання від пацієнтів про пухлина на статевому члені

Вопросы от пациентов
Відповіді
Оновлення
Повідомляє