Спонтанна ерекція

Уролог в МиколаєвіСимптомиСпонтанна ерекція
Знайдено захворювань: 3. Операцій: 1. Процедур: 0. Діагностичних методів: 11. Питань від пацієнтів: 0.

Вас турбує спонтанна ерекція? Не знаєте що це може бути, як лікується, що потрібно обстежити? Грозний чи це симптом? Які потрібно здавати аналізи? Задайте своє питання лікарю на сторіночці онлайн консультації. Детальніше →.

Симптомом якого захворювання може бути спонтанна ерекція? Відповідає лікар вищої категорії, уролог Смерницький Володимир Сергійович. Основними захворюваннями, при яких може спостерігатися спонтанна ерекція є:

Які потрібно пройти обстеження? Дуже часто для того, щоб поставити правильний діагноз необхідно здавати аналізи і проходити поглиблену діагностику. У своїй практиці я використовую безліч як сучасних методів діагностики, так і консервативного огляду пацієнта. При цьому симптом можуть бути призначені одні з наступних методів діагностики:

– Анализ секрета простаты
– Бакпосевы
– Імуноферментний аналіз
– Общий анализ мочи
– Аналіз на ПЛР
– УЗД сечового міхура
– УЗД нирок
– КТ - комп'ютерна томографія
– Магнітно-резонансна томографія
– Общий анализ крови

Які передбачаються операції якщо у пацієнта спостерігається спонтанна ерекція? Операція може бути призначена тільки досвідченим лікарем в залежності від конкретного захворювання. Я, як досвідчений хірург, спостерігав, що деяким пацієнтам при даному симптом дійсно необхідні були деякі операції, які я особисто провів: