Болі в статевих органах

Уролог в МиколаєвіСимптомиБолі в статевих органах
Знайдено захворювань: 2. Операцій: 1. Процедур: 0. Діагностичних методів: 10. Питань від пацієнтів: 1.

Вас турбує болі в статевих органах? Не знаєте що це може бути, як лікується, що потрібно обстежити? Грозний чи це симптом? Які потрібно здавати аналізи? Задайте своє питання лікарю на сторіночці онлайн консультації. Детальніше →.

Симптомом якого захворювання може бути болі в статевих органах? Відповідає лікар вищої категорії, уролог Смерницький Володимир Сергійович. Основними захворюваннями, при яких може спостерігатися болі в статевих органах є:

Які потрібно пройти обстеження? Дуже часто для того, щоб поставити правильний діагноз необхідно здавати аналізи і проходити поглиблену діагностику. У своїй практиці я використовую безліч як сучасних методів діагностики, так і консервативного огляду пацієнта. При цьому симптом можуть бути призначені одні з наступних методів діагностики:

– Аналіз крові на ПСА
– Бакпосевы
– Аналіз на ПЛР
– Анализ секрета простаты
– Імуноферментний аналіз
– Общий анализ крови
– Общий анализ мочи
– УЗД сечового міхура

Які передбачаються операції якщо у пацієнта спостерігається болі в статевих органах? Операція може бути призначена тільки досвідченим лікарем в залежності від конкретного захворювання. Я, як досвідчений хірург, спостерігав, що деяким пацієнтам при даному симптом дійсно необхідні були деякі операції, які я особисто провів:

Питання від пацієнтів про болі в статевих органах

Вопросы от пациентов
Відповіді
Оновлення
Повідомляє
Отвечен
Болі після денервації головки
Ответов: 1, Сообщение от: Смерницький В.С., 20.05.2020 в 21:53
1
20.05.2020
21:53