Доброго дня. Маю викривлення пеніса з підліткового віку, зараз 29 років, Кут викривлення за транспортиром онлайн около 25°, довжина члена у викривленому стані 13 см, а якщо порівняти 14, товщина члена 13 см. Твердих тканин не відчуваю на дотик, рівняється від руки легко і не боляче. Живу статевим життям, дискомфорту не відчуваю, партнерка за винятком декількох поз також. Але при ерекції є таке враження що пеніс наповнюється в викревленому стані на 80% але коли вирівнюю і легенько стисну то він напухає до максимуму. Також звичайно є комплекс щодо викривлення і розміру. Варто робити операцію чи можливо виправити іншими способами, чи залишити все як є, цікава ваша думка.
У вас ніякої проблеми немає. Девіація члену незначна, розміри нормальні. Нічого коректувати непотрібно.