Болі при статевих контактах

Уролог в МиколаєвіСимптомиБолі при статевих контактах
Знайдено захворювань: 2. Операцій: 1. Процедур: 0. Діагностичних методів: 10. Питань від пацієнтів: 0.

Вас турбує болі при статевих контактах? Не знаєте що це може бути, як лікується, що потрібно обстежити? Грозний чи це симптом? Які потрібно здавати аналізи? Задайте своє питання лікарю на сторіночці онлайн консультації. Детальніше →.

Симптомом якого захворювання може бути болі при статевих контактах? Відповідає лікар вищої категорії, уролог Смерницький Володимир Сергійович. Основними захворюваннями, при яких може спостерігатися болі при статевих контактах є:

Які потрібно пройти обстеження? Дуже часто для того, щоб поставити правильний діагноз необхідно здавати аналізи і проходити поглиблену діагностику. У своїй практиці я використовую безліч як сучасних методів діагностики, так і консервативного огляду пацієнта. При цьому симптом можуть бути призначені одні з наступних методів діагностики:

– Аналіз крові на ПСА
– Бакпосевы
– Аналіз на ПЛР
– Анализ секрета простаты
– Імуноферментний аналіз
– Общий анализ крови
– Общий анализ мочи
– УЗД сечового міхура

Які передбачаються операції якщо у пацієнта спостерігається болі при статевих контактах? Операція може бути призначена тільки досвідченим лікарем в залежності від конкретного захворювання. Я, як досвідчений хірург, спостерігав, що деяким пацієнтам при даному симптом дійсно необхідні були деякі операції, які я особисто провів: