Висока температура

Уролог в МиколаєвіСимптомиВисока температура
Знайдено захворювань: 4. Операцій: 2. Процедур: 1. Діагностичних методів: 15. Питань від пацієнтів: 0.

Вас турбує висока температура? Не знаєте що це може бути, як лікується, що потрібно обстежити? Грозний чи це симптом? Які потрібно здавати аналізи? Задайте своє питання лікарю на сторіночці онлайн консультації. Детальніше →.

Симптомом якого захворювання може бути висока температура? Відповідає лікар вищої категорії, уролог Смерницький Володимир Сергійович. Основними захворюваннями, при яких може спостерігатися висока температура є:

Які потрібно пройти обстеження? Дуже часто для того, щоб поставити правильний діагноз необхідно здавати аналізи і проходити поглиблену діагностику. У своїй практиці я використовую безліч як сучасних методів діагностики, так і консервативного огляду пацієнта. При цьому симптом можуть бути призначені одні з наступних методів діагностики:

– Общий анализ крови
– Общий анализ мочи
– Аналіз на ПЛР
– Анализ секрета простаты
– Бакпосевы
– Імуноферментний аналіз
– УЗД сечового міхура
– КТ - комп'ютерна томографія
– Магнітно-резонансна томографія
– Аналіз крові на ПСА

Які процедури і маніпуляції можуть бути рекомендовані? Тут все залежить від діагностованого захворювання. Можливо, що Вам призначать одну з таких процедур:

Які передбачаються операції якщо у пацієнта спостерігається висока температура? Операція може бути призначена тільки досвідченим лікарем в залежності від конкретного захворювання. Я, як досвідчений хірург, спостерігав, що деяким пацієнтам при даному симптом дійсно необхідні були деякі операції, які я особисто провів: