Болі при сечовипусканні

Уролог в МиколаєвіСимптомиБолі при сечовипусканні
Знайдено захворювань: 3. Операцій: 1. Процедур: 0. Діагностичних методів: 10. Питань від пацієнтів: 0.

Вас турбує болі при сечовипусканні? Не знаєте що це може бути, як лікується, що потрібно обстежити? Грозний чи це симптом? Які потрібно здавати аналізи? Задайте своє питання лікарю на сторіночці онлайн консультації. Детальніше →.

Симптомом якого захворювання може бути болі при сечовипусканні? Відповідає лікар вищої категорії, уролог Смерницький Володимир Сергійович. Основними захворюваннями, при яких може спостерігатися болі при сечовипусканні є:

Які потрібно пройти обстеження? Дуже часто для того, щоб поставити правильний діагноз необхідно здавати аналізи і проходити поглиблену діагностику. У своїй практиці я використовую безліч як сучасних методів діагностики, так і консервативного огляду пацієнта. При цьому симптом можуть бути призначені одні з наступних методів діагностики:

– Аналіз крові на ПСА
– Бакпосевы
– Аналіз на ПЛР
– Общий анализ крови
– Общий анализ мочи
– Анализ секрета простаты
– Імуноферментний аналіз
– УЗД сечового міхура

Які передбачаються операції якщо у пацієнта спостерігається болі при сечовипусканні? Операція може бути призначена тільки досвідченим лікарем в залежності від конкретного захворювання. Я, як досвідчений хірург, спостерігав, що деяким пацієнтам при даному симптом дійсно необхідні були деякі операції, які я особисто провів: