Біль в промежині

Уролог в МиколаєвіСимптомиБіль в промежині
Знайдено захворювань: 13. Операцій: 3. Процедур: 0. Діагностичних методів: 2. Питань від пацієнтів: 1.

Вас турбує біль в промежині? Не знаєте що це може бути, як лікується, що потрібно обстежити? Грозний чи це симптом? Які потрібно здавати аналізи? Задайте своє питання лікарю на сторіночці онлайн консультації. Детальніше →.

Симптомом якого захворювання може бути біль в промежині? Відповідає лікар вищої категорії, уролог Смерницький Володимир Сергійович. Основними захворюваннями, при яких може спостерігатися біль в промежині є:

– Нетримання сечі
– Дивертикул сечового міхура
– Склероз шийки сечового міхура
– Камені сечового міхура
– Аномалії органів мошонки
– Рак яєчка
– Травма яєчка
– Коллікуліт
– Аденома простати
– Кіста простати
– Камені в простаті

Які потрібно пройти обстеження? Дуже часто для того, щоб поставити правильний діагноз необхідно здавати аналізи і проходити поглиблену діагностику. У своїй практиці я використовую безліч як сучасних методів діагностики, так і консервативного огляду пацієнта. При цьому симптом можуть бути призначені одні з наступних методів діагностики:

– Бакпосевы
– Аналіз на ПЛР

Які передбачаються операції якщо у пацієнта спостерігається біль в промежині? Операція може бути призначена тільки досвідченим лікарем в залежності від конкретного захворювання. Я, як досвідчений хірург, спостерігав, що деяким пацієнтам при даному симптом дійсно необхідні були деякі операції, які я особисто провів:

Питання від пацієнтів про біль в промежині

Вопросы от пациентов
Відповіді
Оновлення
Повідомляє
Отвечен
Підозрюю у себе простатит, що робити?
Ответов: 1, Сообщение от: Смерницький В.С., 06.11.2019 в 20:14
1
06.11.2019
20:14