Автор:
Діма,
Украина
Жалобы: Біль в яєчку
Біль в лівому яєчку був поставлений діагноз орхоепідидиміт, пролікувався ципрофлоксацин 7 днів, стрептоміцин 7 днів, Цефтріаксон 5днів по 2 г. Бовтанка на калитку з диміксидом, незначна біль залишилась при пальпації є болючість, придаток і канатик трохи збільшені і ущільнені, начав ходити на УВЧ біль посилюється. Підскажіть будь ласка чим зняти запалення і набряк.
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
Продовжуйте призначене лікування. Після орхоепідидиміту набряк проходить довго, десь до місяця.
Сообщение:
Діма,
Украина,
11.04.2020 в 22:02.
Від початку лікування пройшло півтора місяці, дві неділі як закінчив приймати ліки, припухлість і болючість залишились, я хотів би вас попросити щоб ви щось порекомендували дієве.
Дякую.
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
Зробіть УЗД органів калитки на даний час. І прикріпіть до питання.