Біль при статевих контактах

Уролог в МиколаєвіСимптомиБіль при статевих контактах
Знайдено захворювань: 5. Операцій: 4. Процедур: 0. Діагностичних методів: 4. Питань від пацієнтів: 1.

Вас турбує біль при статевих контактах? Не знаєте що це може бути, як лікується, що потрібно обстежити? Грозний чи це симптом? Які потрібно здавати аналізи? Задайте своє питання лікарю на сторіночці онлайн консультації. Детальніше →.

Симптомом якого захворювання може бути біль при статевих контактах? Відповідає лікар вищої категорії, уролог Смерницький Володимир Сергійович. Основними захворюваннями, при яких може спостерігатися біль при статевих контактах є:

Які потрібно пройти обстеження? Дуже часто для того, щоб поставити правильний діагноз необхідно здавати аналізи і проходити поглиблену діагностику. У своїй практиці я використовую безліч як сучасних методів діагностики, так і консервативного огляду пацієнта. При цьому симптом можуть бути призначені одні з наступних методів діагностики:

– КТ - комп'ютерна томографія
– Магнітно-резонансна томографія
– Метод диагностики

Які передбачаються операції якщо у пацієнта спостерігається біль при статевих контактах? Операція може бути призначена тільки досвідченим лікарем в залежності від конкретного захворювання. Я, як досвідчений хірург, спостерігав, що деяким пацієнтам при даному симптом дійсно необхідні були деякі операції, які я особисто провів:

Питання від пацієнтів про біль при статевих контактах

Вопросы от пациентов
Відповіді
Оновлення
Повідомляє
Отвечен
Прищик на голівці після сексу
Ответов: 1, Сообщение от: Смерницький В.С., 30.11.2020 в 16:40
1
30.11.2020
16:40