Доброго ранку,після контакту з дівчиною, приблизно через 5-6 годин почались дикі болі в животі нудота та блювота.
Пройшло 2 неділі,почались проблеми нище живота,почали боліти яєчки та стали болісні походи в туалет стало все пекти,також болить сечовий міхур що нище живота, і зліва внизу також є біль.
Зараз ніби біль зменшилась, тільки болять яєчки.
Ніяких виділень або почервонінь взагалі немає і не було,висипань також ніяких не було.
Можливо простатит? Який просто співпав з контактом з дівчиною?
Бо не думаю що якась інфекція дала б про себе знати через пару годин
Тимбільше ніяких виділень немає, висипів також, в цьому плані нічого немає, тільки є болісні відчуття в зоні нище живота, та в яєчках.
Також здав позавчора аналіз на Хламідиоз, результат негативний.
І простий аналіз сечі зробив, також сказали що ніби все добре, запалення немає.
Якщо біль в яєчках зробіть УЗД органів калитки.