Виділення з уретри

Уролог в МиколаєвіСимптомиВиділення з уретри
Знайдено захворювань: 3. Операцій: 3. Процедур: 0. Діагностичних методів: 7. Питань від пацієнтів: 1.

Вас турбує виділення з уретри? Не знаєте що це може бути, як лікується, що потрібно обстежити? Грозний чи це симптом? Які потрібно здавати аналізи? Задайте своє питання лікарю на сторіночці онлайн консультації. Детальніше →.

Симптомом якого захворювання може бути виділення з уретри? Відповідає лікар вищої категорії, уролог Смерницький Володимир Сергійович. Основними захворюваннями, при яких може спостерігатися виділення з уретри є:

Які потрібно пройти обстеження? Дуже часто для того, щоб поставити правильний діагноз необхідно здавати аналізи і проходити поглиблену діагностику. У своїй практиці я використовую безліч як сучасних методів діагностики, так і консервативного огляду пацієнта. При цьому симптом можуть бути призначені одні з наступних методів діагностики:

– Анализ секрета простаты
– Імуноферментний аналіз
– Аналіз на ПЛР
– Бакпосевы

Які передбачаються операції якщо у пацієнта спостерігається виділення з уретри? Операція може бути призначена тільки досвідченим лікарем в залежності від конкретного захворювання. Я, як досвідчений хірург, спостерігав, що деяким пацієнтам при даному симптом дійсно необхідні були деякі операції, які я особисто провів:

Питання від пацієнтів про виділення з уретри

Вопросы от пациентов
Відповіді
Оновлення
Повідомляє
Отвечен
Обробка рани після обрізання
Ответов: 1, Сообщение от: Смерницький В.С., 29.12.2020 в 19:05
1
29.12.2020
19:05