Набряк крайньої плоті

Уролог в МиколаєвіСимптомиНабряк крайньої плоті
Знайдено захворювань: 4. Операцій: 3. Процедур: 0. Діагностичних методів: 8. Питань від пацієнтів: 1.

Вас турбує набряк крайньої плоті? Не знаєте що це може бути, як лікується, що потрібно обстежити? Грозний чи це симптом? Які потрібно здавати аналізи? Задайте своє питання лікарю на сторіночці онлайн консультації. Детальніше →.

Симптомом якого захворювання може бути набряк крайньої плоті? Відповідає лікар вищої категорії, уролог Смерницький Володимир Сергійович. Основними захворюваннями, при яких може спостерігатися набряк крайньої плоті є:

Які потрібно пройти обстеження? Дуже часто для того, щоб поставити правильний діагноз необхідно здавати аналізи і проходити поглиблену діагностику. У своїй практиці я використовую безліч як сучасних методів діагностики, так і консервативного огляду пацієнта. При цьому симптом можуть бути призначені одні з наступних методів діагностики:

– Імуноферментний аналіз
– Анализ секрета простаты
– Бакпосевы
– Аналіз на ПЛР
– Общий анализ крови
– Общий анализ мочи

Які передбачаються операції якщо у пацієнта спостерігається набряк крайньої плоті? Операція може бути призначена тільки досвідченим лікарем в залежності від конкретного захворювання. Я, як досвідчений хірург, спостерігав, що деяким пацієнтам при даному симптом дійсно необхідні були деякі операції, які я особисто провів:

Питання від пацієнтів про набряк крайньої плоті

Вопросы от пациентов
Відповіді
Оновлення
Повідомляє
Отвечен
Покрасніння
Ответов: 1, Сообщение от: Смерницький В.С., 24.05.2021 в 10:09
1
24.05.2021
10:09