Погана ерекція. Виявили патологічний венозний витік з члену

Уролог в МиколаєвіБезкоштовна консультація урологаПогана ерекція. Виявили патологічний венозний витік з члену
Опубліковано 29.07.2019, 14:22
Статус: На питання відповів лікар
Погана ерекція. Виявили патологічний венозний витік з члену
5 (100%) 4 голос[ов]

Доброго дня. Мені 35 років.

В мене вже десь 10 років погана ерекція. Дуже багато лікувався. Приймав віагру та інші похідні цього препарату, допомогає так собі. Утрішні ерекції слабкі. Здава кров, тестостерон у нормі. Маю проблеми з венами на ногах та варикоцелє зліва. Мені робили УЗД та Доплер судин члена, і виявили підвищений венозний витік крові з члену при ерекції. Лікарі кажуть, пий і далі віагру, але я хочу бути повноцінним, а не сидіти тільки на таблетках.

Знайшов інформацію та люди підказали, що виробите таку операцію як перев’язка вен члену при венозному відтоку. Читав багато відкуків про лігування вен, багато чоловіків які у вас робили перев’язку вен члена говорять, що ця процедура допомогла повністю усунути проблему з ерекцією. 

Тому хочу уточнити. Ви робите цю операцію всім хто до вас може приїхати? Скільки діб мені потрібно бути знаходитися у лікарні? Болісна чи безболісна операція і яка анестезія буде? За скільки днів треба до вас записуватись на лігування вен? Шви потрібно буде знімати? Як краще до вас записатись тут чи по телефону?

Дякую за відповіді.

Відповідає лікар уролог Смерницький Володимир Сергійович - лікар вищої категорії, андролог, хірург

Так, лігування глибоких вен члена, це дійсно ефективна методика яка усуває венозний витік з члену та повністю поновлює ерекцію. Роблю цю операцію всім хто її потребує, до мене можуть звернутись зі всіх міст України.

Операція проводиться амбулаторно, тому зразу в цей же день ви зможете поїхати домой. Перев’язка вен члену абсолютно безболісна, застосовується місцева анестезія, ви даже не почуєте уколів.

Запис проводиться за 3-4 дні до операції. Шви після процедури не треба знімати, вони самі розсмоктуються. Записуватись бажано за телефонами чи писати мені на любий з месенджерів (Viber, telegram, whatsApp).

Повідомлення Іван, Украина, 30.07.2019 в 11:18.

Добре, мене все влаштовує. Я вам за тиждень напишу на вайбер і запишуся на операцію.

До зустрічі.

Відповідає лікар уролог Смерницький Володимир Сергійович - лікар вищої категорії, андролог, хірург

До зустрічі.

Додати повідомлення