Рубці на крайній плоті

Уролог в МиколаєвіСимптомиРубці на крайній плоті
Знайдено захворювань: 4. Операцій: 2. Процедур: 0. Діагностичних методів: 7. Питань від пацієнтів: 2.

Вас турбує рубці на крайній плоті? Не знаєте що це може бути, як лікується, що потрібно обстежити? Грозний чи це симптом? Які потрібно здавати аналізи? Задайте своє питання лікарю на сторіночці онлайн консультації. Детальніше →.

Симптомом якого захворювання може бути рубці на крайній плоті? Відповідає лікар вищої категорії, уролог Смерницький Володимир Сергійович. Основними захворюваннями, при яких може спостерігатися рубці на крайній плоті є:

Які потрібно пройти обстеження? Дуже часто для того, щоб поставити правильний діагноз необхідно здавати аналізи і проходити поглиблену діагностику. У своїй практиці я використовую безліч як сучасних методів діагностики, так і консервативного огляду пацієнта. При цьому симптом можуть бути призначені одні з наступних методів діагностики:

– Аналіз крові на ПСА
– Бакпосевы
– Аналіз на ПЛР
– Імуноферментний аналіз
– Анализ секрета простаты

Які передбачаються операції якщо у пацієнта спостерігається рубці на крайній плоті? Операція може бути призначена тільки досвідченим лікарем в залежності від конкретного захворювання. Я, як досвідчений хірург, спостерігав, що деяким пацієнтам при даному симптом дійсно необхідні були деякі операції, які я особисто провів:

Питання від пацієнтів про рубці на крайній плоті

Вопросы от пациентов
Відповіді
Оновлення
Повідомляє
Отвечен
Не відкривається член
Ответов: 5, Сообщение от: Смерницький В.С., 31.07.2021 в 15:04
5
31.07.2021
15:04
Отвечен
В мене фімоз, потрібне обрізання
Ответов: 7, Сообщение от: Смерницький В.С., 17.08.2019 в 08:50
7
17.08.2019
08:50