Біль в придатку яєчка

Уролог в МиколаєвіСимптомиБіль в придатку яєчка
Знайдено захворювань: 3. Операцій: 3. Процедур: 0. Діагностичних методів: 1. Питань від пацієнтів: 0.

Вас турбує біль в придатку яєчка? Не знаєте що це може бути, як лікується, що потрібно обстежити? Грозний чи це симптом? Які потрібно здавати аналізи? Задайте своє питання лікарю на сторіночці онлайн консультації. Детальніше →.

Симптомом якого захворювання може бути біль в придатку яєчка? Відповідає лікар вищої категорії, уролог Смерницький Володимир Сергійович. Основними захворюваннями, при яких може спостерігатися біль в придатку яєчка є:

– Рак яєчка
– Травма яєчка

Які потрібно пройти обстеження? Дуже часто для того, щоб поставити правильний діагноз необхідно здавати аналізи і проходити поглиблену діагностику. У своїй практиці я використовую безліч як сучасних методів діагностики, так і консервативного огляду пацієнта. При цьому симптом можуть бути призначені одні з наступних методів діагностики:

– Метод диагностики

Які передбачаються операції якщо у пацієнта спостерігається біль в придатку яєчка? Операція може бути призначена тільки досвідченим лікарем в залежності від конкретного захворювання. Я, як досвідчений хірург, спостерігав, що деяким пацієнтам при даному симптом дійсно необхідні були деякі операції, які я особисто провів: