Операція з протезування яєчка у мошонку у Миколаєві

Уролог в МиколаєвіОперацииОперація з протезування яєчка у мошонку у Миколаєві
Опубліковано: 08.07.2019
Операція з протезування яєчка у мошонку
4.6 (92.5%) 8 голос[ов]

Операція «Протезування яєчка» проводиться в Миколаєві, запис до уролога В.С.Смерницького за телефонами в контактах.

У житті чоловіків яєчка відіграють значну роль, вони виробляють тестостерон, сперматозоїди і є маркером чоловічої повноцінності. У нормі яєчка овальної форми, одне дещо більше іншого, ліве трохи нижче правого. Тестикули повинні добре визначатися в мошонці як візуально, так і при пальпації. Деякі чоловіки можуть зіткнутися з такою проблемою, як відсутність одного або обох яєчок у мошонці.

Причини

Існує кілька причин, за якими яєчка немає в мошонці, до таких факторів належать:

  • Аплазія – природжена відсутність одного або обох яєчок;
  • Крипторхізм – неопущення яєчок при народженні з черевної порожнини в мошонку;
  • Серйозне травматичне ушкодження яєчка з подальшим видаленням;
  • Захворювання яєчка, що тягнуть його видалення, такі як рак, туберкульоз, гнійний орхоепідідіміт з абсцедуванням;
  • Видалення яєчок при раку простати;
  • Безуспішна операція по низведенню яєчка в мошонку;
  • Існують випадки, коли відбувається атрофія одного або обох яєчок внаслідок сильного запалення або пізно діагностований перекрут яєчка. Це тягне за собою значне зменшення яєчка і втрату функції.

Чоловіки з відсутніми в мошонці яєчками часто зациклені на своїй проблемі, засмучені та пригнічені. Вони бояться вступати в інтимну близькість з жінками, соромлячись своєї проблеми. Деякі дівчата під час інтиму можуть неправильно відреагувати на відсутність яєчка або кинути образливу фразу, яка завдасть великої психологічної травми чоловікові і поглибить комплекс неповноцінності.

У наш час виправити ситуацію з недостаючим яєчком і скорегувати зовнішній вигляд мошонки можна за допомогою сучасної косметичної операції «Протезування яєчка».

Операція з протезування яєчка

Операція полягає у встановленні тестикулярного протеза в мошонку з метою усунення її дефекту. Сучасний тестикулярний імплант практично не відрізняється від нормального яєчка, він має таку ж форму, розміри і консистенцію. Протез яєчка виготовляється з міцного біополімерного матеріалу, який не відторгається організмом і не викликає інфекційних ускладнень.

Лінійка тестикулярних імплантів досить різноманітна у зв’язку з чим протез яєчка перед операцією індивідуально підбирається під кожного чоловіка, з огляду на величину нормального яєчка і місткість мошонки.

Різні розміри штучних яєчок

Протезування яєчка проводиться в стерильних умовах під місцевою анестезією, абсолютно безболісно, протягом 15 -20 хвилин.

Опис операції «Імплантація яєчка в мошонку»

У лівій паховій області проводять невеликий розріз 3 – 4 см, розсікаючи шкіру і фасції. Потім вказівним пальцем в мошонці формують ложе, щоб встановити імплант яєчка. Після чого штучне яєчко розміщують в підготовлену порожнину і кріплять до дна мошонки. Рана зашивається пошарово. На шкіру накладається, косметичний, саморозсмоктувальний, внутрішньошкірний шов, який згодом не залишає рубців. До і після операції призначаються антибіотики.

1. У мошонці одне яєчко     2. Розсічення шкіри в паховій області

3.  Формується ложе в мошонці               4. Протез яєчка в долоні уролога

5. Штучне яєчко занурюється в мошонку           6. Вид мошонки після імплантації яйця

Після операції мошонка набуває гарний естетичний вигляд. Торкаючись до мошонки, навіть сама уважна дівчина не зможе відрізнити нормальне яєчко від імпланта.

У чоловіків, які перенесли протезування яєчка, підвищується самооцінка, усувається комплекс неповноцінності, зникає страх статевих контактів. Чоловіки стають впевненими в собі, повноцінними, успішними.

Необхідно відзначити, що протез яєчка безпечний для організму, неалергічний, не викликає дискомфорту. При правильно проведеній операції заміни тестикулярного імпланта не потрібно.

Запис на консультацію з операції «Імплантація яєчка в мошонку» до уролога в Миколаєві за телефонами: (067) 181-69-86 та (093) 994-92-48