Операція з видалення кісти яєчка у чоловіків сучасними методами Миколаєв

Уролог в МиколаєвіОперацииОперація з видалення кісти яєчка у чоловіків сучасними методами Миколаєв
Опубліковано: 08.07.2019
Видалення кісти яєчка у чоловіків
5 (100%) 6 голос[ов]

Видалення кісти яєчка сучасними методами проводиться в Миколаєві. Консультує хірург-уролог Смерницьки-й Володимир Сергійович. Телефони вказані в контактах.

Кіста яєчка (Сперматоцелє) – це осумковані скупчення рідини в оболонках яєчка. Кісти яєчка зазвичай протікають безсимптомно, але при великих розмірах можуть деформувати мошонку, викликаючи дискомфорт і болючість. Найчастіше кіста розташовується в області головки придатка яєчка, рідше в інших відділах. Кісти бувають як множинними, так і одиночними. Розміри кіст яєчка варіюють від міліметрів до декількох сантиметрів.

Сперматоцелє

Невеликі кісти до 5 міліметрів, що протікають без симптомів видаляти не потрібно. Кісти більше 5 мм викликають дискомфорт, біль та інші симптоми необхідно оперувати.

Перед видаленням кісти яєчка хворий обстежується в плановому порядку, в комплекс обстежень входять: загальні

Ось так виглядає кіста яєчка на УЗД

Кіста яєчка на УЗД    Кіста яєчка на ультразвуковому дослідженні

Опис операції «Видалення кісти яєчка»

Операція проводиться під місцевою анестезією. Над кістою проводять невеликий розріз шкіри, потім очищують від оболонок і фасцій. Кісту виділяють, і не розкриваючи, вилущують.

Видалення кісти яєчка

Проводять ретельний гемостаз. Шкіру вшивають, саморозсмоктувальними, косметичними нитками, які не залишають рубців. Потім накладається асептична пов’язка. Після операції хворого транспортують в палату, на проопероване яєчко прикладають лід.

Правильно, проведена операція попереджає розвитку таких ускладнень, як гематома, нагноєння рани, водянка і рецидив кісти яєчка.

Операція з видалення кісти яєчка повинна проводитися з обережністю, щоб не пошкодити самого яєчка його придатка і сім’явивідної протоки. Успішний результат операції залежить від досвіду і техніки уролога.

Якщо у вас з’явилися питання з операції «Видалення кісти яєчка» можна задавати їх хірургу – урологу Смерницькому Володимиру Сергійовичу.