Автор:
Вова,
Польша
Доброго дня.
Маю таку проблему і не знаю що це.
До лікаря звернутися не можу так як за кордоном, точніше не знаю як це зробити.
День назад було виділення смегми так як я їхав в дорозі не було можливості помитися. Під вечір почало свербіти в районі головки. Приїхавши я помився думав все гаразд буде.
Але тепер в мене є виділення із уретри дивні, запаху немає, присутня невеличка біль при натисканні на головку, біль в середині, сечовипускання в нормі, трішки пече коли йде сеча.
Що це може бути?
Чи є це смертельним, чи це якесь зараження?
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
Це гострий уретрит, треба здавати аналіз на інфекції, що передаються статевим шляхом, та лікуватися антибіотиками.