Збільшення головки члена гіалуроновою кислотою Фото до і після процедури

Уролог в МиколаєвіОперацииЗбільшення головки члена гіалуроновою кислотою Фото до і після процедури
Опубліковано: 30.09.2019
Збільшення головки члена гіалуроновою кислотою
5 (100%) 1 голос[ов]

Збільшення головки члена гіалуроновою кислотоюЗбільшення головки члена гіалуроновою кислотою (Філерами) – це не хірургічний, безболісний і безпечний метод введення гелю гіалуронової кислоти під шкіру головки з метою збільшення її обсягу. Така процедура проводиться чоловікам, які незадоволені розмірами головки пеніса або ж її формою. Бувають випадки, коли чоловік, маючи маленьку головку члена, не може задовільнити жінку, так як відсутній необхідний контакт і стимуляція стінок піхви, що є перепоною для отримання одночасного оргазму. На тлі скромних розмірів головки статевого члена, у чоловіка можуть розвинутися комплекси, які з часом можуть негативно вплинути на ерекцію. Тривога з приводу малих розмірів головки члена мотивує чоловіка шукати методи, які допомогли б її збільшити.

В інтернеті дуже багато реклами, що пропонує нібито ефективні засоби для збільшення статевої головки, на зразок всяких кремів, мазей, капсул, таблеток, але якщо проаналізувати такі методи збільшення з боку науки, то з’ясується, що це просто міфи, що не мають ніякої практичної користі. Також для збільшення головки члена не рекомендується використовувати помпу і різні методики джелкінга, які можуть призвести до травми пеніса у вигляді вивиху головки. Насправді, кожен чоловік повинен розуміти, що намагатися збільшити головку статевого члена в домашніх умовах, це всього лише марна трата часу без отримання навіть найменшого результату.

В даний час немає більш ефективного способу по збільшенню головки члена крім високоякісного гелю гіалуронової кислоти. Сама по собі гіалуронова кислота абсолютно безпечна, вона повністю біосумісна з тканинами організму, в тому числі зі шкірою пеніса. Введені в головку філери не відторгуються, не викликають температурної, алергічної та запальної реакцій.

Відео Операції збільшення головки члена гіалуроновою кислотою

Показання до збільшення головки статевого члена гелем гіалуронової кислоти:

 1. Естетичне потовщення головки;
 2. Надання шкірі головки пружності і тонусу;
 3. Зміна, виправлення некрасивої, конічної форми головки;
 4. Усунення зморшок і борозен на шкірі головки;
 5. Підкреслення контуру вінця головки. Гіалуроновою кислотою вінець головки можна підняти, провести потовщення, зробити його більш вираженим;
 6. Гіалуронову кислоту можна використовувати для збільшення і потовщення вуздечки;
 7. Також філери застосовують для усунення передчасної еякуляції.

Естетичне потовщення головки досягається введенням в її шкіру філерів, після чого головка значно збільшується в об’ємі. У головку можна ввести від 1 до 10 мілілітрів гіалуронової кислоти і чоловік вже відразу після процедури отримує збільшення в тому обсязі, який був введений. Протягом декількох тижнів після процедури обсяг головки ще кілька збільшиться, зазвичай на 15%. Такий ефект відбувається за рахунок того, що гіалуронова кислота притягує на себе рідину (Одна молекула гіалуронової кислоти підтягує від 200 до 1000 молекул води).

Підбір філерів для потовщення голівки проводить доктор, враховуючи побажання і цілі, які пацієнт ставить перед фахівцем. Також важлива і ціна процедури. Вартість маніпуляції по потовщення голівки члена залежить від ціни філлера. А ціна на гіалуронову кислоту формується з урахуванням її щільності, складу і виробника. Якщо взяти гіалуронову кислоту європейських виробників Ювідерм (Juvederm), Теосіаль (Teosyal), Mesoestetic (Mesoestetic) щільну і з лідокаїном ціна буде достатньо високою. Південнокорейські філери ENA, Івор (Yvoire), Rejeunesse, Hyafilia за якістю не поступаються європейським аналогам, але за вартістю, навіть з лідокаїном, набагато дешевше. І найнижча ціна на гіалуронову кислоту, це звичайно ж, у китайських виробників Loyoderm, Софідерм (Sofiderm), Хафіллер (Hafiller).

Щоб правильно підібрати гіалуронову кислоту для інтимної пластики, з урахуванням ціни і якості, результат яких порадує пацієнта, лікар повинен постійно вдосконалюватися в області естетичної урології, практикувати і отримувати найостаннішу інформацію.

Методика збільшення головки гелем гіалуронової кислоти

Етапи і способи введення філерів

Процедура проводиться в стерильних умовах. На статевий член наноситься спрей лідокаїну 10% або ж мазь «ЕМЛА». 15 хвилин очікують, поки оніміє член, головку протирають антисептиком, після чого мікроголкою повільними і точними рухами, під шкіру і підшкірно в головку вводиться гель гіалуронової кислоти. Періодично головку масажують для рівномірного розподілу гелю.

Етапи і способи введення філерів

Є три способи введення філерів в головку:

 1. Віяловий;
 2. Точковий;
 3. Контурний.

Нижче представлені фото процедури по збільшенню головки статевого члена гіалуроновою кислотою, проведеної урологом Смерницьким Володимиром Сергійовичем, м.Миколаїв (Україна).

 1. Віяловий спосіб полягає у введенні філлера мікроголкою з одного проколу в різних напрямках, що нагадує розгорнуте віяло.
 2. Точковий метод введення використовується для заповнення окремих ділянок, щоб зробити рівну поверхню головки.
 3. Контурне введення гелю проводиться по вінцю головки для створення красивого, піднятого контуру.

Фото до і після збільшення головки гіалуроновою кислотою

Фото статевого члена з маленькою, тонкою головкою

Фото після потовщення голівки члена філлерами

Які досягнення і зміни відбуваються після збільшення кислотою головки

 1. Головка статевого члена після процедури стає значно товще, з’являється її пружність, шкіра стає гладкою, без зморшок і складок. Естетично головка виглядає красиво;
 2. Чоловік зі збільшеною головкою може доставити жінці більше сексуального задоволення, так як контактна стимуляція стінок піхви стає сильнішою;
 3. За рахунок збільшеного вінця головки інтенсивніше стимулюється точка G, що доставляє жінці інтимне задоволення і яскравіший оргазм;
 4. Усувається передчасна еякуляція, так як гіалуронова кислота створює природний бар’єр між шкірою і чутливими нервовими закінченнями, що в свою чергу знижує підвищену чутливість головки.

Часті питання, що цікавлять чоловіків, готових пройти процедуру по потовщення голівки члена

Який вплив чинить гіалуронова кислота на ерекцію?

Уколи в головку гіалуронової кислоти не шкідливі для потенції. Деякі представники сильної статі відзначають поліпшення ерекції за рахунок нових, приємних емоцій, пов’язаних з отриманням задоволення від сексу, як самим чоловіком, так і його партнеркою.

Які характеристики повинен мати філер для наповнення головки члена?

Ідеальна наповнююча речовина для збільшення головки має бути високоякісною, біосумісною, неантигенною, непірогенною, незапальною, нетоксичною, простою у використанні, стабільною після ін’єкції, що не мигрирує, довго не розсмоктується, природною і не дуже дорогою.

 Через який час гіалуронова кислота після процедури розсмоктується?

Розсмоктування гіалуронової кислоти залежить від щільності імпланта і стабілізуючих компонентів. Якщо філер середньої щільності він розсмоктується протягом 9-12 місяців, потім потрібно додаткове введення кислоти. Якщо гіалуронова кислота має щільну структуру, розсмоктування буде тривалішим, протягом 2-х років.

Уколи в головку члена гіалуронової кислоти викликають біль і кровотечу?

Під час ін’єкцій гіалуронової кислоти в головку члена чоловік абсолютно не відчуває біль, також відсутня кровотеча.

З якими операціями можна одночасно поєднувати збільшення головки ГК?

Потовщення головки філлерамі можна поєднувати з такими операціями, як:

– Потовщення стовбура статевого члена гіалуроновою кислотою або сіткою Ultrapro;

– Пластика або обрізання крайньої плоті;

– Денервація головки;

– Лігування глибокої вени статевого члена при еректильній дисфункції;

– Пластика мошонки (Скротоліфтінг, підтяжка).

Скільки часу йде процедура і який період необхідно перебувати в клініці після збільшення головки гелем ГК?

Процедура проводиться протягом 30 хвилин, відразу після маніпуляції можна поїхати додому.

Чи можна після процедури їхати за кермом?

Самостійно вести авто можна, на загальному стані маніпуляція ніяк не позначається.

Через який час можна починати статеве життя після уколів гіалуронової кислоти?

Сексуальні контакти можливі через 5-7 днів.

Як часто в Миколаєві проводяться процедури по збільшенню гіалуроновою кислотою головки статевого члена?

Такі процедури проводяться щодня.

Ви проводите інтимну пластику, якщо пацієнт живе не в Миколаєві, а в іншому місті України, допустимо Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Херсон, Одеса або ж іноземцям?

На процедуру до нас приїжджають, як громадяни України, так і пацієнти з інших країн.

Скільки років в Миколаєві (Україна) проводять збільшення головки члена гіалуроновою кислотою?

Такі процедури проводяться більше 12 років.

 

І наостанок потрібно сказати, що процедуру зі збільшення головки статевого члена філлерамі повинен проводити лікар, який спеціалізується в області пластично-естетичної урології. В такому випадку можна уникнути, будь-яких ускладнень.

Питання, що стосуються потовщення головки задавайте лікарю за телефонами вказаними в контактах або на форумі.

Статтю підготував лікар-уролог Смерницький Володимир Сергійович.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *