Доброго дня. У мене пробеми з ерекцією, в сенсі, що потрібна постійна стмулцяція, щоб трималась ерекція.
Я прочитав, що є така операція як “лігування вен статевого члена” та я подумав, мож вона мені потрібна, член піднімається, але одразу за кілька секунд падає.
Я звертався до уролога, де мені відповіли, що умене усе в нормі, аналізи нічого поганого не показали.
Не розумію, що мені робити.
У даному випадку при порушенні ерекції є декілька варіантів.
1. Стимулятори ерекції
2. Лігування глибоких вен статевого члену
3. PRP терапія, в член вколюється плазма
4. Фалопротезування
Добрий вечір!
Мені 32 роки, почались проблеми з ерекцією, іноді не досить сильна ерекція, час від часу, неодноразово під час сексу зникала ерекція взагалі (якщо лягаю на спину чи сідаю). В чому може бути проблема, та як лікуватися?
Заздалегідь дякую за відповідь!
Треба встановити причину порушення ерекції. Для цього необхідно обстежитись.
Зробіть наступне:
1. Загальний аналіз крові та сечі
2. Цукор крові
3. Тестостерон загальний та вільний
4. Секрет передміхурової залози
5. УЗД сечостатевої системи
6. Доплерогафію судин статевого члена з фармакопробою
Добрий день.
Турбує еректильна дисфункція, член не повністю твердий для того щоб війти в піхву, під час мастурбації так само, або може впасти через деякий час, пробував сиаліс 5мг, він допомагає, але також були випадки коли він падав і під час дії сиалісу. Якщо без сиалісу, він не сильно твердий, і також є передчасне сім’явиверження.
Треба встановити причину порушення ерекції. Для цього необхідно обстежитись.
Зробіть наступне:
1. Загальний аналіз крові та сечі
2. Цукор крові
3. Тестостерон загальний та вільний
4. Секрет передміхурової залози
5. УЗД сечостатевої системи
6. Доплерогафію судин статевого члена з фармакопробою