Висипи на зовнішніх листках крайньої плоті

Уролог в МиколаєвіСимптомиВисипи на зовнішніх листках крайньої плоті
Знайдено захворювань: 3. Операцій: 2. Процедур: 0. Діагностичних методів: 3. Питань від пацієнтів: 0.

Вас турбує висипи на зовнішніх листках крайньої плоті? Не знаєте що це може бути, як лікується, що потрібно обстежити? Грозний чи це симптом? Які потрібно здавати аналізи? Задайте своє питання лікарю на сторіночці онлайн консультації. Детальніше →.

Симптомом якого захворювання може бути висипи на зовнішніх листках крайньої плоті? Відповідає лікар вищої категорії, уролог Смерницький Володимир Сергійович. Основними захворюваннями, при яких може спостерігатися висипи на зовнішніх листках крайньої плоті є:

Які потрібно пройти обстеження? Дуже часто для того, щоб поставити правильний діагноз необхідно здавати аналізи і проходити поглиблену діагностику. У своїй практиці я використовую безліч як сучасних методів діагностики, так і консервативного огляду пацієнта. При цьому симптом можуть бути призначені одні з наступних методів діагностики:

– Общий анализ крови
– Общий анализ мочи
– Аналіз на ПЛР

Які передбачаються операції якщо у пацієнта спостерігається висипи на зовнішніх листках крайньої плоті? Операція може бути призначена тільки досвідченим лікарем в залежності від конкретного захворювання. Я, як досвідчений хірург, спостерігав, що деяким пацієнтам при даному симптом дійсно необхідні були деякі операції, які я особисто провів: