Видалення перламутрових папул хірургічним шляхом у Миколаєві

Уролог в МиколаєвіОперацииВидалення перламутрових папул хірургічним шляхом у Миколаєві
Опубліковано: 08.07.2019
Видалення папул
5 (100%) 5 голос[ов]

Перламутрові папули можна видалити в Миколаєві, запис на прийом до уролога за телефонами в контактах.

Перламутрові папули (перлинні) це гіпертрофовані сальні залози, сосочкоподібні утворення тілесного або білястого кольору з матовим відтінком, розміром до 3 мм. Найчастіше перлинні папули оточують вінець головки в один або кілька рядів, але можуть розташовуватися поодинокими групами біля вуздечки і на ній. Перламутрові папули фізіологічні, абсолютно безпечні, не передаються статевим шляхом і є всього лише косметичним дефектом.

Перламутрові папули   Перламутрові папули   Перламутрові папули

Перламутрові папули  Перламутрові папули   Перламутрові папули

У чоловіків перламутрові папули досить часто зустрічаються в юнацькому віці, менше в середньому і практично не зустрічаються у людей похилого віку. Папули протягом життя можуть зменшуватися аж до повного зникнення.

У чоловіків перламутрові папули

Обрізані чоловіки не мають перламутрових папул на головці цей феномен пояснюється тим, що шкіра головки після операції грубіє і кордон з ними стирається

Обрізані чоловіки не мають перламутрових папул         Обрізані чоловіки не мають перламутрових папул

Перлинні папули не повинні мати червоний або Багряний колір, боліти, свербіти, тріскатися, мокнути, збільшуватися. Якщо є такі симптоми – це не перламутрові папули. В такому випадку необхідно терміново звернутися до лікаря для встановлення діагнозу і лікування.

Перламутрові папули необхідно відрізняти від таких захворювань, як:

  • Гострокінцевім кондиломи (генітальні бородавки), викликані вірусом папіломи людини (ВПЛ) і вражають на кшталт цвітної капусти не тільки головку, а також уретру і крайню плоть;
  • Контагіозний молюск;
  • Кандидозний баланопостит.

Діагностика

Діагностика перламутрових папул для уролога та венеролога не становить особливих складнощів і базується на огляді статевого члена. Грамотний лікар з легкістю відрізнить папули на голівці члена від, будь-яких захворювань. Якщо в діагностиці виникають труднощі, лікар проводить глибші обстеження, використовуючи дерматоскопію, біопсію шкіри, ІФА і ПЛР.

Лікування

Лікування перламутрових папул в домашніх умовах не бажано у зв’язку з великою ймовірністю занести інфекцію. Прибрати папули мазями, гелями та народною медициною неможливо.

Деякі чоловіки, маючи перлинні папули на голівці статевого члена, відчувають психологічний дискомфорт від їх наявності та прагнуть позбутися їх.

У зв’язку, з чим видалення перламутрових папул проводиться урологом виключно за бажанням пацієнта з метою усунення косметичого недоліку.

До сучасних методів видалення перламутрових папул відносяться:

  • Лазерна коагуляція;
  • Радіохвильова коагуляція;
  • Електрокоагуляція;
  • Кріодеструкція за допомогою рідкого азоту, а також препаратами диметилового ефіру, ізометана і пропану.

Нижче представлені фото головки члена до видалення перламутрових папул та після.

фото головки члена до видалення          фото головки члена після видалення

Всі перераховані вище методи видалення перламутрових папул абсолютно безболісні, не залишають рубців і не викликають ускладнень. Після процедури видалення перлинні папули не рецидивують.

Консультації з питань перламутрових папул в Миколаєві проводить хірург-уролог Смерницький Володимир Сергійович.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *