На шкірі головки ерозії

Уролог в МиколаєвіСимптомиНа шкірі головки ерозії
Знайдено захворювань: 4. Операцій: 1. Процедур: 0. Діагностичних методів: 9. Питань від пацієнтів: 1.

Вас турбує на шкірі головки ерозії? Не знаєте що це може бути, як лікується, що потрібно обстежити? Грозний чи це симптом? Які потрібно здавати аналізи? Задайте своє питання лікарю на сторіночці онлайн консультації. Детальніше →.

Симптомом якого захворювання може бути на шкірі головки ерозії? Відповідає лікар вищої категорії, уролог Смерницький Володимир Сергійович. Основними захворюваннями, при яких може спостерігатися на шкірі головки ерозії є:

Які потрібно пройти обстеження? Дуже часто для того, щоб поставити правильний діагноз необхідно здавати аналізи і проходити поглиблену діагностику. У своїй практиці я використовую безліч як сучасних методів діагностики, так і консервативного огляду пацієнта. При цьому симптом можуть бути призначені одні з наступних методів діагностики:

– Аналіз крові на ПСА
– Бакпосевы
– Аналіз на ПЛР
– Імуноферментний аналіз
– Анализ секрета простаты
– Общий анализ крови
– Общий анализ мочи

Які передбачаються операції якщо у пацієнта спостерігається на шкірі головки ерозії? Операція може бути призначена тільки досвідченим лікарем в залежності від конкретного захворювання. Я, як досвідчений хірург, спостерігав, що деяким пацієнтам при даному симптом дійсно необхідні були деякі операції, які я особисто провів:

Питання від пацієнтів про на шкірі головки ерозії

Вопросы от пациентов
Відповіді
Оновлення
Повідомляє
Отвечен
Незрозуміла ситуація
Ответов: 1, Сообщение от: Смерницький В.С., 26.12.2020 в 19:16
1
26.12.2020
19:16