На шкірі головки виразки

Уролог в МиколаєвіСимптомиНа шкірі головки виразки
Знайдено захворювань: 4. Операцій: 1. Процедур: 0. Діагностичних методів: 9. Питань від пацієнтів: 1.

Вас турбує на шкірі головки виразки? Не знаєте що це може бути, як лікується, що потрібно обстежити? Грозний чи це симптом? Які потрібно здавати аналізи? Задайте своє питання лікарю на сторіночці онлайн консультації. Детальніше →.

Симптомом якого захворювання може бути на шкірі головки виразки? Відповідає лікар вищої категорії, уролог Смерницький Володимир Сергійович. Основними захворюваннями, при яких може спостерігатися на шкірі головки виразки є:

Які потрібно пройти обстеження? Дуже часто для того, щоб поставити правильний діагноз необхідно здавати аналізи і проходити поглиблену діагностику. У своїй практиці я використовую безліч як сучасних методів діагностики, так і консервативного огляду пацієнта. При цьому симптом можуть бути призначені одні з наступних методів діагностики:

– Аналіз крові на ПСА
– Бакпосевы
– Аналіз на ПЛР
– Імуноферментний аналіз
– Анализ секрета простаты
– Общий анализ крови
– Общий анализ мочи

Які передбачаються операції якщо у пацієнта спостерігається на шкірі головки виразки? Операція може бути призначена тільки досвідченим лікарем в залежності від конкретного захворювання. Я, як досвідчений хірург, спостерігав, що деяким пацієнтам при даному симптом дійсно необхідні були деякі операції, які я особисто провів:

Питання від пацієнтів про на шкірі головки виразки

Вопросы от пациентов
Відповіді
Оновлення
Повідомляє
Отвечен
7
07.04.2021
08:40