Живу у Чернівцях, що на западній Україні, маю викривлення члена

Уролог в МиколаєвіБезкоштовна консультація урологаЖиву у Чернівцях, що на западній Україні, маю викривлення члена
Опубліковано 20.11.2019, 20:36
Статус: На питання відповів лікар
Автор: Віталій, Украина
Скарги: Кривий член
Живу у Чернівцях, що на западній Україні, маю викривлення члена
5 (100%) 2 голос[ов]

Здрастуйте лікарю.
У мене викривлення члена. Так як викривлення пеніса дуже сильне, статевих контактів не маю, ця проблема в мене була завжди, з народження. Читав, що є операція, яка робить член рівним я дуже хочу її зробити бо так жити більш не можна. Але зіткнувся з проблемою у Чернівцях операцію по випрямленню члена не роблять. Я вже був у багатьох оперуючих урологів, але ніхто не береться за мою проблему, кажуть що немає такої практики. Консультувався з урологами у Львові та Івано-Франківську, але в операції там теж мені відмовили, говорять їдь в Київ (До кого їхати в Київ не знаю, в інтернеті ніякої разгорнутої інформації). По інтернету теж шукав де в Україні проводять виправлення викривлення члена і знайшов ваш сайт, сподобалося, що ви показуєте свою роботу і до вас є довіра. Скажіть будь ласка Володимир Сергійович, ви робите операції по випрямленню члена? Якщо я проживаю у Чернівцях це не буде проблемою для проведення мені такого втручання? За скільки днів ви проводите запис на операцію Несбіта? Як до вас краще записатися, як вам зручніше?
Фото прикріпив до свого питання.

Відповідає лікар уролог Смерницький Володимир Сергійович - лікар вищої категорії, андролог, хірург

Операції з приводу викривлення статевого члена я постійно проводжу. Ніякої проблеми нема у тому, що ви мешкаєте у місті Чернівці, я прийму вас.

Запис на операцію Несбіта я проводжу за 1-2 тижні. Краще до операції подзвонити мені на телефон, чи написати на вайбер і я внесу вас в операційні списки.

Повідомлення Віталій, Украина, 21.11.2019 в 15:35.

Дякую Володимир Сергійович. Я вам ввечері подзвоню, щоб записатись на операцію.

Відповідає лікар уролог Смерницький Володимир Сергійович - лікар вищої категорії, андролог, хірург

Добре, домовились.

Додати повідомлення

Питання зі схожими скаргами
Відповіді
Оновлення
Повідомляє