Вазектомія хірургічна стерилізація чоловіків у Миколаєві

Уролог в МиколаєвіОперацииВазектомія хірургічна стерилізація чоловіків у Миколаєві
Опубліковано: 05.09.2019
Вазектомія
4.5 (89.23%) 13 голос[ов]

Вазектомія Вазектомія (вазорезекція, стерилізація) це амбулаторна, хірургічна маніпуляція, спрямована на припинення репродуктивної функції чоловіка.

Стерилізація найбільш надійний спосіб чоловічої контрацепції вона передбачає перев’язку і розсічення сім’явиносних проток, що запобігає потраплянню сперматозоїдів в насінну рідину і злиття з яйцеклітиною. Після перетину проток сперма виділяється в звичайному обсязі, але сперматозоїдів в ній немає і незапланована вагітність неможлива. Як правило, на вазорезекцію йдуть чоловіки, у яких вже є діти. Рішення про вазектомію приймається виключно добровільно, попередньо порадившись зі своєю другою половиною. Особливою підготовки до вазектомії не потрібно, але волосся з мошонки перед операцією бажано збрити.

Вазектомія  відео операції

Вазорезекція – опис операції

Перед стерилізацією операційне поле обробляється антисептиками і обкладається стерильними серветками. Сім’явивідну проток у вигляді щільного тяжа без зусиль виявляється в товщі сім’яного канатика і знеболюється місцевим анестетиком. Двома проколами хірург підхоплює сім’явивідну протоку, витягуючи його з отвору.

 сім'явивіднупротоку

Після чого протоку або перев’язують шовним матеріалом, або накладають титанові кліпси, перетинають і знову занурюють в мошонку. Таку ж маніпуляцію проводять і на протилежному боці. Вазектомія триває 15-20 хвилин. Після операції на шкірі мошонки не залишається рубців.

після вазектомії

Правильно проведена операція виключає можливість утворення післяопераційних ускладнень, таких як набряк мошонки, біль, гематома, нагноєння рани.

Загальна інформація про «вазектомію»

  • Після стерилізації, яєчка продовжують функціонувати і виділяти тестостерон, але можливість небажаної вагітності виключена на 100%;
  • Обсяг сперми після вазектомії залишається колишнім, при цьому сперматозоїдів в ній немає;
  • Після вазектомії повноцінно зберігаються всі сексуальні функції, такі як ваблення, ерекція, оргазм і еякуляція;
  • Вазектомія це метод постійної контрацепції, він повністю виключає ризик небажаної вагітності, але від захворювань, що передаються статевим шляхом він не, захищає;
  • Відновлення сім’явивідної протоки після вазектомії, цілком можливо, але ймовірність відновлення його прохідності невелика, так як рубець може знову перекрити сформований канал;

Відновлення сім'явивідної протоки

  • Як правило, ціна вазектомії в Україні прийнятна, зміна вартості вазорезекціяї залежить від ціни шовного матеріалу, титанових кліпс або гелю для сім’явиносних проток.

Рекомендації чоловікам, що зважилися на вазорезекцію

  • Рішення до вазектомії має прийматися свідомо, зваживши всі за і проти. На такий крок чоловік вирішується раз і назавжди.
  • Вазектомію бажано робити чоловікам, які досягли 30 років, які мають стабільний шлюб і більше двох дітей;
  • Чоловіки, які перенесли стерилізацію, зможуть починати відкриті статеві контакти тільки після отримання аналізу спермограми без сперматозоїдів, які повинні зникнути через три місяці.
  • Проводити вазектомію повинен хірург-уролог з достатнім досвідом і великою практикою з генітальної хірургії.

На питання з приводу вазектомії відповідає уролог в Миколаєві В.С.Смерницький за телефонами, вказаними в контактах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *