Видалення жировиків на мошонці мікро-хірургічними методами у Миколаєві

Уролог в МиколаєвіОперацииВидалення жировиків на мошонці мікро-хірургічними методами у Миколаєві
Опубліковано: 08.07.2019
Видалення жировиків на мошонці
5 (100%) 5 голос[ов]

Жировики на мошонці або як їх ще називають ліпоми (гранули Фордайса), це округлі утворення під шкірою мошонки, є збільшеними сальними залозами. Анатомічно жировики на яєчках складаються з щільної капсули, всередині якої накопичується жирова, атероматозна маса, забезпечуючи повільне, але постійне зростання сальної залози. Ліпоми мошонки можуть бути невеликих розмірів до 2-3мм (Міліуми), або ж гігантських, досягаючи в обсязі декількох сантиметрів, що призводить до значної деформації мошонки.

До лікаря-уролога, чоловіка приводить неестетичний вигляд жировиків на яєчках, а також запалення ліпом.

Лікування жировиків на мошонці

Не дивлячись на те, що в інтернеті багато пишуть про різні безопераційні, консервативні, народні та інші методи лікування атером мошонки, така інформація є неправдивою. Відразу хочу сказати, вилікувати жировики на яєчках, в домашніх умовах неможуть, ніякі мазі, гелі та народні засоби. Іноді чоловіки вдаються до самостійного проколювання жировика і витіснення з нього жирової маси. Такі дії спочатку призводять до рясної кровотечі з місця проколу, потім запалення, нагноєння, збільшення жировика та сильних болів. Сенсу в самостійному видаленні жировиків яєчок немає, тому, що після будь-якої такої спроби видалити ліпому мошонки, все одно під шкірою залишиться її капсула, в якій знову почне накопичуватися жир, і вона буде ще швидше рости.

 Запалення жировиків на мошонці

Найефективнішим лікуванням жировиків на мошонці є «Хірургічна операція з видалення атером» в умовах стерильної операційної. В даний час існує декілька видів сучасних операцій з видалення жировиків.

Методи видалення жировиків мошонки в Миколаєві

  1. Ліпосакція атером;
  2. Видалення гранул Фордайса скальпелем;
  3. Видалення жировиків лазером;
  4. Видалення ліпом на мошонці радіохвильовим методом;
  5. Реконструкція-пластика мошонки при тотальному заміщення шкіри гігантськими жировиками;
  6. Видалення міліумів на мошонці – дрібних, розкиданих по мошонці, білих, схожих на просо, пухирців.

Ліпосакція – це маніпуляція, спрямована на прокол жировика шкіри мошонки і відкачування з нього жиру. Як правило, дана методика не має серйозного лікувального ефекту, так як ліпосакція не передбачає видалення капсули. Така процедура є тимчасовою, після неї жировик знову продовжує накопичувати жир і рости.

Видалення гранул Фордайса скальпелем – це хірургічна операція, яка передбачає мікророзріз шкіри над гранулою, вилущування ліпоми разом з капсулою і накладення шовного матеріалу на рану. Видалення жировиків на яєчках скальпелем може проводитися як з частковим видаленням перерозтягнутої шкіри над ним, якщо жировик занадто великий, так і без висічення шкіри, якщо атерома маленька.

Видалення жировиків на мошонці лазером – це операція, яка проводиться з використанням сучасної лазерної техніки. Така операція відрізняється хорошим косметичним ефектом, відсутністю кровотечі, швидким загоєнням післяопераційних ран.

Видалення атером на яєчках радіохвильовим коагулятором – це сучасне оперативне втручання, спрямоване на повне видалення жировика разом з капсулою. Радіохвильове видалення атером засноване на впливі на шкіру струмів високої частоти з мінімальним пошкодженням навколишніх тканин, паралельною коагуляцією судин, відсутністю післяопераційних рубців і шрамів. Радіохвильовий метод відрізняється безболісністю, відсутністю кровотеч, відмінним післяопераційним, естетичним результатом.

Реконструкція-пластика мошонки це досить велике оперативне втручання. До такої операції вдаються в разі повного заміщення шкіри мошонки гігантськими атеромами. В такому випадку необхідно максимально зберігати шкіру і видаляти тільки жировики,  потім решту ділянок зшивати між собою. В ході такого методу застосовують високочастотний, радіохвильовий електрокоагулятор.

Видалення міліумів на мошонці – дрібних просяних, розкиданих по всій мошонці гранул Фордайса (Як ще називають пацієнти «Пухирці на мошонці»). Такий метод застосовується тільки з естетичною метою за бажанням чоловіка. В ході процедури з видалення міліумів мошонки в Миколаєві ми використовуємо, як лазер, так і високочастотні радіохвилі, такі методики ефективні і безслідно прибирають міліуми.

На завершення потрібно сказати, що дані оперативні методики з видалення атером на яєчках повинен проводити хірург-уролог, що володіє достатнім досвідом у пластичній та косметичній хірургії, що запобігатиме розвитку ускладнень у вигляді кровотеч, нагноєнь, а також попередить утворення непривабливих рубців і шрамів.

В Україні, в м. Миколаїв ми використовуємо всі найбільш інноваційні методики з видалення дрібних і великих жировиків на яєчках. Будь-які питання пов’язані з цією темою ви можете ставити лікарю-урологу в Миколаєві за телефонами, вказаними в контактах.

Статтю-огляд з видалення жировиків на мошонці підготував хірург-уролог в Миколаєві Смерницький Володимир Сергійович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *