Автор:
Костянтин,
Украина
Доброго дня, записався до лікаря, але там черга пару днів, дуже переживаю. Суть питання, виник такий шарик на стінці члена, він не турбує, замітний тільки в стані ерекції, питання з ерекцією та сечовипусканням немає, взагалі не турбують симптоми. Жінка каже, що він вже майже рік, але мені не сказала. В стані спокою взагалі нічого не видно та пальпацією не відчутно. Це кіста чи щось гірше? В мене є варікоцелле якщо це впливає на дане питання.
Сообщение:
Костянтин,
Украина,
16.08.2023 в 07:15.
Ще фото.
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
Не виключено, що це кіста шкіри члена.